Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
21 leszek hamarosan, egészséges heteroszexuális férfi vagyok elég élénk szexuális fantáziával, de mégsem gondolom úgy, hogy a szex egy párkapcsolat alapja lenne. Úgy gondolom, hogy inkább a lelki közelség egy párkapcsolat alapja, ami magába foglalja a bizalmat, megértést, egymás elfogadását, őszinteséget, azt, hogy önmagam lehetek a másik mellett stb. Erre eddig a legtöbb korombeli vagy idősebb fiatal (25-30) úgy reagált, hogy még naiv vagyok, és a szextől forog a világ. Én a kiszemelttel szeretnék ismerkedni, randizni legalább 1-1,5 hónapig, mire egyáltalán a "járáshoz" jutunk, viszont sokak meg már az első randin szexelnek, mert állításuk szerint így közelebb kerülnek egymáshoz. Szerintem egyszerűen csak tudat alá beépül, hogy ez a személy = jó szex és így jobban érdeklődnek iránta, de ettől még nem lesz szorosabb a kapcsolatuk. Tudom, hogy jó, meg fontos a testiség, és nagyon hiányzik is, de úgy gondolom csak hab a tortán, és nem pedig a torta alapja... Épp ezért nem is úgy szoktam közeledni lányok felé, hogy "demegdugnálak", hanem egyszerű, őszinte, kötetlen érdeklődéssel. Kíváncsi lennék más hogy vélekedik erről. Tényleg én lennék az "UFÓ"?
2012. márc. 5. 17:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
Az én barátom is ilyen és imádom érte:) 21L
2012. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a jó gondolkodású. Légy erre büszke! :) Nincs veled semmi baj.
2012. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó amit leírsz, de mégis ki a fene mondta neked, hogy a szex a párkapcsolat alapja? Egy halál felesleges kérdést tettél fel.
2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Nem, akkor én is Alien vagyok xD

De még lehet allied is.

2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ja, viszont az kimaradt, hogy a legtöbb lánynál ezzel a gondolkodással az ún. "barátzónába" kerülök. :D
2012. márc. 5. 17:27
 6/42 A kérdező kommentje:

3/5 17:26


Mint a kérdésben is írom, sokan így vallják, és itt az oldalon sem egyszer olvastam ilyet.

2012. márc. 5. 17:28
 7/42 anonim ***** válasza:
jah teljesen jol gondolkozol.
2012. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Te pont úgy gondolkodsz, mint én. :)



Én sajnos épp emiatt vesztettem el egy lányt, mert túl csiga tempóban toltam, ő meg már szexet akart egyből.


Én nem tudék akárkivel lefeküdni, előbb lelkileg, érzelmileg kell úgymond egy hullámhosszon lennem a lánnyal és utána oké.

Mert azért én sem vagyok szent, elég nagy szexuális étvágyam van. :D


22/F

2012. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

ma 17:29


Azért nem mondom, hogy képtelen lennék rá egy számomra tetsző lánnyal pusztán azért mert még nem vagyok szerelmes, de valahogy nem érezném helyesnek.

2012. márc. 5. 17:32
 10/42 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy te is ez a szerencsétlen jófiú kategória vagy. Pedig máskor milyen tökösen válaszolsz, már tényleg elhittem, hogy valami kemény legény vagy. Úgy látszik csak a szád járt.


Másrészt pedig szerintem elég régóta vagy itt az oldalon, hogy tudd, hogy itt a nők 90%-a azt fogja írni, hogy igen, ilyet szeretne. Na most a valóság (nem tudom te mennyit tapasztaltál belőle) éppen az ellenkezőjét mutatja a arányoknak.

2012. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!