Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jön a baba. Most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a baba. Most mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és van egy komoly kapcsolatom. Ugy döntöttünk, idén kimegyünk külföldre dolgozni, hogy a jövőnkre gyüjtsünk valami pénzt, lakásra stb.

A párom egy honapja kint is van, most március végén kéne menjek én is... csakhogy közbejött a baba. Senkinek nem mondtam még el... most mit tegyek?


2012. márc. 5. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd el a párodnak és döntsetek közösen
2012. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a párodnak kellenen megmondani,aztán eldöntitek hogyan tovább.De minél elöbb
2012. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg a pároddal és ketten döntsetek. Ha megtartjátok 9 hónap sok idő, valamennyit össze lehet szedni egy közös élet elkezdésére, akár albérletben is. Emellett ő dolgozhatna kint, te pedig itthon. Ha nem, akkor ott az ab.
2012. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el neki és beszéljétek meg a dolgokat.
2012. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A külföldre menésben a baba nem akadály, viszont megbeszélni mindenképp meg kell!
2012. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy újszülött baba külföldön csak hátráltatja az embert.Kint sokkal drágább az orvosi ellátás mint otthon.A gatyájuk is rámenne.Ha a párja azért dolgozik külföldön,hogy pénzt gyűjtsön,akkor már most keresztet vehet..
2012. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A párom soha nem bocsájtaná meg ha az abortusz mellett döntenék. Külföldre én is dolgozni akartam menni, de 6 hónapra van a szerződés, igy állapotoson szerintem fel sem vesznek...
2012. márc. 5. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Beszeljetek meg kozosen mi legyen, remelem megtartjatok.


Nalunk is hasonlo volt a szitu, ferjem ment elore, dolgozott kint es surun ( relative) hazajart, mi addig anyukameknal laktunk igy nem kellett alberlet. 1,5 eves volt a fiam mikor kijottunk utana.


Egyebkent csunya szo egy gyerekre, hogy hatraltat. Konnyebb lett volna nekunk is nelkule, de ennel sokkal tobbet er a gyermeked.

2012. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Legy boldog, es kozold a paroddal ezt a csodat, es egyutt dontsetek el, de a velemenyem az, hogy elhalsztod az utazast, is odafogsz erni a parodhoz, de mar ketten, vagy meg allapotosan!
2012. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csak 6 hónap, nem kell megmondanod, hogy állapotos vagy, hacsak nem nehéz fizikai munka.
2012. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!