Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelt kérdés

A tesóm számítógépén az előzmények között, találtam egy beszélgetést a barátommal. A barátom hozta fel a szex témát és számomra fullra érdekes, hogy mennyire érdeklődött a lánytesóm (17) szexuális hogyléte iránt.

22L


2012. márc. 5. 10:01
1 2
 11/17 Gáál Barbie válasza:
100%
szerintem a tesód összegyűrné vele a lepedőt...szégyelheti magát ne is haragudj!
2012. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
81%
Nekem is volt már, hogy az aktuális barátnőm kishúga szemet vetett rám. Mondjuk ő még nagyon kicsi volt 13-14 körül, úgyhogy nem foglalkoztam vele. Szerintem amúgy ez valami szindróma a nőknél, hogy akarják a másét, mert ilyen a barátnők közt is előfordul, nem csak a testvérek közt.
2012. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel semmi baj.Mi abban a rossz,hogy szeret másokkal is a szexről beszélni?

Az még nem megcsalás ha beszélgetnek ilyen témákról.Jól tette a barátod,hogy szakított veled,gondolom az örökös féltékenykedésed miatt.Ez abból is látszik,hogy 4 hónap után is ilyesmivel foglalkozol,hogy ők miről beszélgettek.

Igaza van az egyik válaszolónak,biztos csak irigykedsz,hogy a tesód sokkal jobb nő nálad.

2012. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
Mivel kirúgtad, nem csodálom, hogy még az anyádat is meg akarja b*szni.
2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megérkezett a sok bunkó...már arra értem, h értőolvasás 0.


1. A beszélgetéseket most olvastam el.

2. Amik egyébként júniusban történtek, vagyis 5 hónappal a szakításunk előtt.

3. Ő szakított velem.

4. Mint ahogy én sem, ő sem volt tökéletes. Gyanítom ti sem;)

5. Aki "legyökerezett", annak ugyanezt kívánom, élje csak át, majd megérti.


Egyébként már nem érdekel a dolog, túlléptem rajta, kiírtam magamból.:)

2012. márc. 7. 19:26
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ő szakított veled, mert kiprovokáltad.
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Így belelátsz a kapcsolatunkba? Kedves hozzászóló!:D
2012. márc. 8. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!