Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
4 éve van barátnőm és jól megvagyunk. Szeptemberben összebarátkoztam egy lánnyal, azóta elég szoros kapcsolat alakult ki köztünk. Egy nagyon aranyos, okos, kedves, rendes lány. A lánynak meghalt az édesanyja és eddig az édesapjával élt. Mióta tudom, hogy meghalt az édesanyja azóta valahogy másképp nézek rá. Sajnálom őt nagyon és kötelességemnek érzem, hogy gondoskodjak róla. Szerencsére elég jó az anyagi helyzetünk, így megtehetem, hogy segítek neki. Cserébe ő lefordít nekem időnként néhány dokumentumot. Semmilyen intimitás nem volt köztünk, mert neki van barátja, nekem meg barátnőm. De ennek ellenére én mégis kezdek érezni iránta valamit, de fogalmam sincs, hogy mit. Szoktam néha ábrándozni arról, hogy ő a barátnőm, de aztán bűntudatom lesz. Szerintetek mi ez az egész?
2012. jan. 16. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásba vitted ezt az érzést, hogy gondoskodni akarsz róla, és úgy tűnik szépen lassan beleszerettél...ennyi
2012. jan. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az nem lehet! :S
2012. jan. 16. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell a szánalommal, nehogy sértő legyen.
2012. jan. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!