Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? (bővebben Lent! )

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy volt barátom direkt keresi a balhét mert nem tud megülni a seggén,(tudni kell hogy már október óta nem vagyunk együtt..) tele beszéli minden hülyeséggel olyanok fejét akikkel énis jóban vagyok és fontosak...és az fáj hogy néhány ember meg el is hitte. :/ szabályosan úszít pár embert ellenem és ahogy hallottam állandóan az a téma hogy mekkora r****c vagyok ami k..vára nem igaz... és nyilvánosan mocskolódik rólam facebook-on .ezt úgy hallottam mert én már régóta letöröltem..nagyon elfajultak a dolgok mostanra,a szakítás óta kisebb nagyobb megszakításokkal kaptam elég sértő leveleket is amikre válaszoltam egyből mert nagyon felidegesített....amit utólag megbántam mert le kellett volan szarni. És az a legrosszabb hogy több mint 1 évet pazaroltam el egy ilyen emberre....és ő már csak egy nagyon rossz emlékként marad meg az életemben. de én nem szeretném csak úgy annyiban ahgyni a dolgokat amiket most művelt.....

L/19



2012. jan. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módszer a teljes közöny.
2012. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
töröld ki az ismerőseid közül,vagy tiltsd le!
2012. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"az a téma hogy mekkora r****c vagyok" <-- Ez már becsületsértésnek számít. Facebookon is mocskolódik rólad, gondolom "csupa szépet ír"... ezt is fel lehet használni ellene. Annyi dolgod van, hogy besétálsz egy rendőrkapitányságra, elmondasz mindet részletesen és ők intézkednek tovább. Tárgyalás lesz ahol kérheted, hogy az esetleges további problémák elkerülése végett legyen egy távol tartási végzés. Amit ő csinál az nyilvános becsületsértés, megalázás, plusz a levelek miatt már zaklatás is és egyfajta lelki terror (nem ez a legjobb szó rá) a facebook kiírások miatt. Remélem tudtam segíteni.
2012. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már ki van törölve és tiltva is, de attól még ugyanúgy nyilvánosan szid ezt más ismerősoktől tudom...
2012. jan. 22. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ezek miatt ugye már benne lesz a rendőrségi adatbázisban ami az élet néhány területén elég nagy hátrányt jelent, pl bizonyos munkák megszerzésénél és hasonlók...
2012. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a feljelentésen már énis gondolkoztam, de csak olaj lenne a tűzre...
2012. jan. 22. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
És még valami :D a bíróságon mondhatod, hogy attól félsz, hogy egyszer tettlegességig fajul a dolog és bántani fog.
2012. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy az lenne, de a törvényes módja ez...

Másodsorban vannak olyan úri emberek akik bizonyos pénzösszegért elrendezik az illető hátsóját, és mostanában ilyen embereket bárhol találni, de ekkor már ő is feljelentést tehet....

Ha pedig olaj lenne a tűzre és még mindig pattog neked vagy bármiféle bántó dolgot intéz a te irányodba, ismét fordulhatsz a törvényhez és ez már elzárással vagy felfüggesztettel is járhat...

2012. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elég lenne neki ezeket elmondanod. Használd azokat a szavakat amiket én (becsületsértés, megalázás, nyilvános becsületsértés, távol tartási végzés, elzárás, felfüggesztett) ezek úgymond hivatalos szavak amik sokszor meghökkentik az embert, "hogy ez tényleg tudja miről beszél és komolyan gondolja"
2012. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!