Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelt kérdés

A tesóm számítógépén az előzmények között, találtam egy beszélgetést a barátommal. A barátom hozta fel a szex témát és számomra fullra érdekes, hogy mennyire érdeklődött a lánytesóm (17) szexuális hogyléte iránt.

22L


2012. márc. 5. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A tesód meg.aszatná magát a barátoddal :)
2012. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit perverz a pasid nem? Mit érdekli őt a tesód szexuális élete? De a tesód se semmi ha erről beszélgetett vele. Dobd ki amíg még nem késő
2012. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a barátod az a bizonyos ,,guruló krumplit is" típus.Én a helyedben nem nagyon szövögetnék terveket a közös jövőről...
2012. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én tuti kiraknám a faszit.

Pont a tesódnál érdeklődik, aki 17 (mondjuk mostanába úgy tűnik nem olyan fiatal ez a korosztály...)

pont sexuáli életéről??? Ne haragudj, de ha nem jutnának eszébe "olyan" gondolatok, eszébe se jutott volna feldobni a témát.

2012. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt is írta neki, h néha zavarba hozza a tekintete...
2012. márc. 5. 11:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom te meg szerelmes vagy belé, és most szíved szerint olyan válaszokat várnál, ami ellentmond annak, amit legbelül te is nagyon jól tudsz... :(


Lefeküdne a húgoddal.

2012. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Valójában már rég vége a kapcsolatnak (csak nem akartam, hogy bárkit i befolyásoljon, és ne olyan válaszokat kapjak, "h már úgyis mindegy"), szerencsére 4 hónapja szakított velem. Ez csak feltette az i-re a pontot, de már örülök is...


Csupán utólag érzem magam megalázottnak és hülyének. Pedig már pont kezdtem magam tök felszabadultnak érezni (ezután a szomorúbb 4 hónap után), hogy jön a tavasz, süt a nap is...

2012. márc. 5. 12:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pff, ez gáz, ne is haragudj. Beszélgess el vele, de nagyon alaposan, mert ez nem normális.
2012. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok, és most látom, hogy már szakítottatok, ennek örülök, ha lehet ilyet mondani. Ne bánkódj miatta, pontosan..jön a tavasz, mozdulj ki és ne is gondolj rá. :)


22L

2012. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem mindegy, hogy szakítottatok-e már. Így nincs benne semmi gáz. Irigy vagy.
2012. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!