Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek rákérdezni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rákérdezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejövőben vagyok egy lánnyal, észrevettem, h pillangó tetoválása van. Egyből arra gondoltam!


Én eddig túlnyomó részt olyan lányokon láttam, akik prostik, vagy azok voltak.


Rákérdezni mégsem merek, mert ha mégsem volt az, akkor megsértődne. De le is tagadhatja, hiszen ha valóban az volt, akkor se fog kiderülni! (nagy vlsznéggel.)


2012. márc. 2. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

rákérdeztem a témára

elkezdet hebegni habogni... meg ködösíteni.... aztán elsírta magát...


úgy, h erről ennyit :(

2012. márc. 3. 13:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Te most komolyan rákérdeztél a lánynál, hogy ku*va-e? Nembaszod?! Tényleg akkora gyökér voltál?


Kérlek mond, hogy félreértettelek.



21F

2012. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem konkrétan...
2012. márc. 3. 15:35
 14/14 A kérdező kommentje:
de már nem az, csak volt...
2012. márc. 3. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!