Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már nem merek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem merek a szívemre hallgatni.

Figyelt kérdés
Barátommal már 5 hónapja szakítottunk, illetve elég csúnya dolgot művelt...... De nem tudok túllépni rajt. Mindenki mondja hogy majd idővel jobb lesz, de mindig eszembe jut, reggel felkelek rá gondolok 5 hónap után is. Igaz, Ő az első szerelmem, de úgy érzem nem fogok ennyire senkit sem szeretni. Ez létezhet? 5 hónap eltelt, és találkoztunk egy összejövetelen, beszéltünk, és bocsánatot kért, hogy megbánta a dolgok, levelet is írt... Én eléggé bunkó módon válaszoltam rá, de szívem szerint megírnám neki hogy még mindig nagyon szeretlek, de félek, hogy nem írna vissza rá, vagy csak kiröhögne... És a másik dolog, hogy az újabb csalódástól is rettegek. Segítsetek :) Köszönöm! 19/L
2012. márc. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem teljesen ez a helyzet de lényeg mi is szakítottunk 1 év-be tellet mire újra rátudnak nézni úgy egy lányra hogy barátság-nál több lehetne.Kb mindennap rá gondoltam mielőtt lealszok.De aztán úgy minden kapcsolatot elvágtam tőle kis időre, eltettem közös cuccaink stb és kb 1 hónap alatt napról napra jobban éreztem magam ismerkedtem stb.. aztán mostanra már úgy tök jó vagyok és nyilván őt nem nekem szánta a sor.


A fiúddal meg ha nagyon bunkó volt akkor aki szeret nem csinál ilyet és szerintem nem érdemel meg.Bár nem tudom mit csinált de ha tényleg elég súlyos akkor nem érdemel meg egy lányt se főleg nem téged :)


Szerintem felejtsd el ismerkedj stb.Csak mivel első szerelmed most ezért éled ár ennyire.


Remélem Segítettem ! :D

2012. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha szakítottatok,akkor az nem véletlen történt...eddig akárkit láttam újra összejönni az exével...csak mégnagyobb csalódások érték:/..hidd el, tapasztalat...csak mégjobban fog fájni ha foglalkozol vele...


Túl kell lépni rajta,nincs mese...


Én ugyanebben a cipőben jártam pár hónapja, és aztán rámmosolygott a szerelem, találtam egy olyan életvidám,és pozitív fiút,aki segített elfelejteni az exemet:)


Neked is csak ezt tudom javasolni, keress mást...persze könnyen beszélek,nem biztos,h olyan szerencséd lesz mint nekem...

2012. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen nagyon sokan ezt mondják hogy ha újra összejönnék vele nem lenne jó..... Nagyon tönkrementem miatta, és tudom hogy Ő nem gondolná komolyan ezt az egészet. Csak nagyon nagy erő kell hozzá, mert annyira szeretem :S
2012. márc. 1. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tarts mindig észben. Soha ne kezdj újra egy kapcsolatot! Ami gond volt régen, az gond lesz később is. Lehet, hogy 1-2 hétig szép lesz a dolog, de elő fognak jönni a problémák újra. Keress olyat, aki más és talán jobb. Lehet beleválasztasz, de inkább 2-3 csalódás, mint egy hülye mellett élj évekig.


Ne félj a csalódástól, ami nem öl meg az erősít!

2012. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nehéz de ilyenkor azt kell csinálni,hogy nagyon sok mindent csinálsz egyszerre, valamibe beleveted magad,hobbi sport stb.


De ami igazából egyedül el tudja ezt felejtetni,az egy másik fiú szerelme...ha találnál valaki mást,akit szerethetsz, hihetetlen pozitív dolgokat tud megindítani...egy új szerelem segít kkikecmeregni a göndörből...ezért hát légy nyitottabb és találj magadnak valakit,aki megnevettet akiben megbízhatsz,aki igazán megérdemli h szeressen és te is szeresd...én amikor először összefuttam a második fiúval,már akkor éreztem,h ebből még lehet valami,és ahogy egyre többet beszéltünk,egyre jobban megkedveltem,és szép lassan elkezdtem szeretni,ezt ő még nem tudta, de nekem órási terhet vett le a vállamról, annyi pozitív energia van benne:)

2012. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor egyértelműen látom, hogy nem szabad újra kezdeni. De épp ez a baj, hogy nem tudom elhinni hogy majd mást is ennyire tudok szeretni:(
2012. márc. 1. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig fogsz!

Amikor megimsertem a másik fiút egy jó darabig én sem hittem el,hiába vonzódtam hozzá is...de szép lassan elfelejtetdte velem az exemet,és így belészerettem:))

szóval hidd csak el!

bele telik még pár hónap,de fogsz te még mást 1000szer jobban is szeretni:))))

2012. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!