Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Van párom már több mint 1 éve, szeretem. De előtte akivel jártam úgy érzem ő volt a nagy Ő, vele a távolság miatt szakítottunk. Nagyon szerettük egymást de a munka meg a suli miatt nagyon keveset találkoztunk. A szívem mélyén mindig arról álmodtam h mi még egyszer újra összejövünk. Erre 2 év után leírja, hogy még mindig szeret. Neki is van barátnője. Találkozni akar, én is akarok találkozni Vele. Szerintetek jó ötlet?:S Nem tudom mit tegyek.:S
2011. dec. 27. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szívedre...

Ha tudod, h ő az igazi el ne engedd. Örökre bánni fogod és a mostani kapcsolatod sem lesz fényes, hisz másért dobog a szíved.

2011. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

Döntsd el, ki kell neked. Ha az előző, akkor őt válaszd. A távolság már nem gond?

A jelenlegi párotokat meg mutassátok be egymásnak, hátha... :D

2011. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen korosztályba tartoztok?
2011. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre van egy jó mondás, ha nem jól idézem, majd kijavítanak. "Ha két férfit szeretsz, válaszd a másodikat. Ha az elsőt szeretnéd, nem kellene a másik."
2011. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szívedre! Az van messze ami nincs. Távolság nem lehet gond.
2011. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 20, ő 25. Külföldön dolgozik, ezért 2 hetente jön haza.
2011. dec. 27. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz helyesen dönteni, ha a szíved és az eszed ugyanazt mondja. Ha mást mond, bukta.
2011. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én a faszomra szoktam:PPPP
2011. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagy eszed nincs, szóval hallgass a szívedre.
2011. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 2 kombinációjára!!!
2011. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!