Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre kell hallgatni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az exbarátomba. De szakítottam vele, mert ésszerűen nézve, mellette nincs jövőm, rosszéletű ember, nem az én világom, gyerekes is hozzám! Egyszerűen nem illünk össze!

De egy hónapnyi távollét után is szerelmes vagyok belé. Csak rá tudok gondolni. Próbáltam más fiúkkal ismerkedni, hogy elfelejtsem, de kiráz ha hideg ha egy másik pasi hozzám ér, aki nem ő. Csak rá vágyom, csak ő kell, nagyon hiányzik.

De tudom jól, hozzám nem ilyen pasi való, a jövőm nem tudom elképzelni vele, viszont a jelenben csak ő van a szívemben! Mi a tanács? Az ész vagy a szív döntsön?

20/N


2011. nov. 30. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
attol függ hogy miben nem passzoltok össze , miert rossz eletü a srac?esetleg azert mert szegenyebb csaladbol szarmazik?vagy iszik es kicsapongo eletet el?sok mindenen lehet valtoztatni, es ha szeret teged akkor meg is teszi!ö szeret meg?
2011. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne, ha egyáltalán nem keresnél most más pasikat, hanem tartanál egy kis szünetet így kapcsolat téren. Mert így csak magadat kínzod, mert minden pasiban őt akarod látni, mert még nem heverted ki. A másik pedig az h így csak más pasikat bántasz meg.

Tény h én is kíváncsi lennék erre a "rosszéletű" szóra h mit takar. De sztem az eszedre hallgass.

2011. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass. Abból kevesebb bajod lesz.
2011. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőre: járjatok össze csak érintkezni.
2011. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem véletlen hoztál meg egy ilyen nehéz döntést. De ne ismerkedj most, dolgozz/tanulj, keress új elfoglaltságokat. Majd elfelejted.
2011. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 hónap után még én is borzasztóan szerelmes voltam mikor szakított velem. 1 év kellett hogy elfelejtsem és tisztán lássak.Soha nem hittem hogy egy másik pasi majd el tudja felejtetni az elsőt. De!!! és még jobban szeretem:)


25L

2011. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Rosszéletűsége" egyáltalán nem az anyagi helyzetére vonatkozik. A világszemléletünkben és a mindennapi életvitelünkben súlyos különbségek vannak. Míg ő a pénzszerzésre és a hírnévre törekszik (ilyen családban nevelkedett) addig én az egyszerű tiszta boldogságra. Míg én saját lábon élek, szülői környezetemből kitőrve, őt az apja tartja el, és szemlátomást nincs is meg a képessége, hogy valaha is önálló felnőtté váljon. Nem szimpatizálok hétköznapi stílusával sem. És nem tudok rá szellemi síkon felnézni, ami számomra fontos. Fontos h a párom okos legyen...

Azonban Ő még mindig nagyon szeret és imád engem, folyamatosan kérlel és küzd h menjek vissza hozzá, tudom h Én jelentem az Igazit a számára, s egyben nekem is hiányzik a szeretete. De életem párjának nem ilyen embert képzelek el. Nem illünk össze. Ennyi.

És hiába még csak 20 éves vagyok, én már nem akarok senkit sem próbálgatni, járogatni... hanem komoly gondolkodású férfire lenne szükségem, akire támaszkodhatok, akivel jövőt tervezhetek. Exem szeretne velem ilyesmit, de látom, hogy csak gyerekes álmodozásai vannak, nem sokat tud a felnőttéletről! :S

Nem tudom h felejtsem el, v meddig kínozzam magam a vággyal!?

2011. dec. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!