Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek rákérdezni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rákérdezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejövőben vagyok egy lánnyal, észrevettem, h pillangó tetoválása van. Egyből arra gondoltam!


Én eddig túlnyomó részt olyan lányokon láttam, akik prostik, vagy azok voltak.


Rákérdezni mégsem merek, mert ha mégsem volt az, akkor megsértődne. De le is tagadhatja, hiszen ha valóban az volt, akkor se fog kiderülni! (nagy vlsznéggel.)


2012. márc. 2. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mármint ribancrendszámra gondolsz?

Vagy csak van egy pillangó az oldalán?

2012. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nyakán van
2012. márc. 2. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti feltétlenül azt hogy, prosti volt. Van egy ismerősöm, imádja a pillangókat, tetoválása is van ilyen. Mégsem prosti, és soha nem is volt az :)
2012. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért pont olyan tetoválás... Amúgy nem is tudtam, hogy ez amolyan prostiszokás.
2012. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár itt se mernél kérdezni, mindannyiunknak jobb volna.
2012. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
keresztfater hozzászólás rajongó lettem... :D
2012. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Számomra új infó, hogy lenne "ribancrendszám". Eddig nem hallottam róla, de lehet csak azért, mert eddig még nem jártam hivatásosok társaságába.

De már láttam pillangó tetkót lányon, aki nem volt prosti, vagy nagyon korán kezdte és nagyon jól titkolta.

Amúgy nem tudom milyen idős vagy, és eddig milyen kapcsolataid voltak, de próbálj meg beszélgetni a lánnyal, és ahelyett, hogy direkt rákérdeznél, hallgasd figyelmesen azt amit mond. Nagyon sok minden kiderülhet.

És lehetőséget ad neked arra, hogy elmond észrevetted a tetoválását (tetszik vagy nem tetszik), és megkérdezd, hogy milyen alkalomból csináltatta. Mellesleg arra is rákérdezhetsz, hogy máshol is van-e tetoválása.

2012. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hierophis:

[link]

Ez a ribanc rendszám.


És itt van egy szépséges pillangó:

[link]

2012. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:

#8

Hát ez nagyon ronda!

Bár inkább káposztalepkét tetováltatott volna!

2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy a nunáján mi van. Aztán qrd meg, töröld bele a farkad, és zavard vissza az anyjába...
2012. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!