Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rákérdezni az érzéseire. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

nem tudom minek nevezhetném,szexpartnernek,pasimnak,vagy csak a páromnak.a lényeg megismertem lassan 4 honapja egy srácot.ahh nekem tökéletes mint ember,szinte két naponta találkozgatunk,minden jo megtörténik köztünk.De az érzésekröl még nem beszéltünk,söt arrol sem hogy mi a fene van köztünk.Félek rákérdezni,félek elveszitem.Hogyan tudhatnám meg az érzéseit anélkül hogy megkérdezném?

nagyon szeretném tudni mi van köztünk hányadán állunk meg ilyesmi.Segitsetek.22/L-ő 27F


2010. szept. 26. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezni lenne a legegyszerűbb. Mit tudsz magadnak feleni arra a kérdésre, hogy miről szól a "kapcsolatotok"? Írod, hogy megtörténik minden jó, ezt gondolom, főként a szexre érted. A szexen kívül még miről szólnak a találkozásaitok? Ha megosztja veled a gondjait, és reagál a tiédekre is, ha érdeklődik, hogy vagy, mi zajlik éppen az életedben, ha van más program is a szexen kívül... akkor ez jó eséllyel inkább egy induló párkapcsolat, és nem szexpartnerség. Nyilvánosan is mutatkoztok együtt? És olyankor hogyan viselkedik veled?
2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minen áldott nap beszélünk,szinte kétnaponta jön hozzám,mindent megbeszélünk,néha féltékeny is amit bevall önmagátol.föként esténként találkozunk ..általában ilyenkor ér rá.meghallgatja a bajaim gondjaim,tanácsot ad,és forditva is igaz.De akkor sem vágom mi van köztünk.Ha mellette ülök mindig fogja a kezem,a combom,szinte hozzám tapad,de sosem csokol meg:(és sosem beszél az érzéseiröl hogy mit érez irántam.
2010. szept. 26. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit beszélget veled, akkor én kizártnak tartom, hogy a részéről ez csak szex kapcsolat lenne. Azt nem tudom, miért nem csókol meg, lehet, hogy nem az a csókolózós típus. És olyan is van, aki egyszerűen nem a szavak embere, és nem szeret nyíltan beszélni az érzéseiről.


Ám szerintem ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezz rá nyíltan, hogy ő minek tekinti azt, ami köztetek van. Nem kell belőle érzelmi vallomást kicsikarni. Egyszerűen mondja meg egyértelműen, hogy ő ezt köztetek párkapcsolatként kezeli-e, vagy csak alkalmi találkákként. Ennyi őszintésegét joggal várhatsz egy 27 éves, felnőtt embertől. Erre kérdezz rá bátran.

2010. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt mondtah a lelkizös kérdésejűket nem szereti.Nem vágom ebben mi a lelkis dolog..ráakartam kérdezni msnen de riadot fujtam.majd személyesen felteszem neki a kérdést ha lesz bátorságom.

de addig is jo volna valami trükkös kérdés.:)

tök zizi vagyok miatta

2010. szept. 26. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne legyél zizi, és ne edd magad. Tényleg ne msn-en, de személyesen mindenképp kérdezz rá.


Ez egy teljesen természetes dolog, hogy tudni akarod, hányadán álltok. És ha nem képes őszintén, és nyíltan megmondani, akkor mehet a fenébe. De szerintem nem ez fog történni. És a kérdésed sem lesz lelkizős, ha jól teszed fel. Nem arra kell kérni, hogy beszéljen róla, mit érez irántad. Hanem konkrétan meg kell kérdezned, ő komolyabb kapcsolatot akar-e tőled, annak tekinti-e a kettőtök dolgát, vagy inkább csak könnyed, kellemes idő eltöltésnek.


Erre a kérdésre nagyon könnyű felelni, és nem is lesz belőle lekizés, csak egyszerű válaszadás.

2010. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát megkérdeztem.Több vagyok kicsivel mint szexuális partner:(

ilyen az én szerencsém

2010. szept. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!