Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után van itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után van itt az ideje, rákérdezni arra hogy mikor legyen az első közös éjszakánk?

Figyelt kérdés
mind2-en 20 évesek vagyunk és 2 honapja vagyunk együtt. és én nagyon szeretném, de nem vagyok benne biztos hogy ő is, de én tudok várni ameddig csak kell.
2011. febr. 27. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezt, csak vele tisztázhatod.
2011. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Meg kell kerdezni a partnered hogy nem lenne e kedve filmezni.. egy meghitt estet eltolteni. es reggel ha gondolja akkor csinalsz neki reggelit amilyet szeretne... Ha ilyen kis artatlanul kozelited meg a dolgot akkor biztos belemegy, biztos szeretne.
2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Filmezés már nálunk is volt, de akkor nem engedte hogy ott aludjak...:S

Mindjárt 3 hónaposak leszünk, nálunk is ideje lenne már, a baj csak az hogy még petting se volt....:S

nemtom kicsit szégyenlős a csaj, mondjuk én is rég voltam már nővel, fel kell frissítenem az emlékeket....

De jónak hangzik ez az ártatlan meghívásos dolog;)

2011. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te fiú vagy. Ha már 2 hónapja együtt vagytok, szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy lenne kedve esetleg nálad aludni? Hozzáteheted, hogy isteni masszázsban lesz része, vagy főzöl neki valamit (már ha tudsz :D), de a dvd-s se rossz ötlet.

19L

2011. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress kanos csajt XD bocsi csak vicc, de muszáj volt :) Etess vele jó sok édeset, vagy valamit amitől beindulhatna. Gondolom abban az esetben, ha ő nagyon nem akarja hosszútávon sem.
2011. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már ideje van
2011. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát most már nyugodtan lehet. De várhattok is még. Ha az az idő, amióta ismeritek egymást, nem sokkal több annál, amióta jártok, akkor én várnék. A szex ne csak élvezkedés legyen. Jelezze azt, hogy a kapcsolatotok szorosabbá vált. Ha alig több, mint 2 hónapja ismeritek egymást, akkor attól függően, mennyit vagytok egymással, ez még nem biztos, hogy eljött.
2011. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!