Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Korai rákérdezni?

Figyelt kérdés

Kb 2hónapja elköltöztünk Pestről,egy kis vidéki városba...

Itt van egy nagy nyaralónk,és ideköltöztünk.

Van egy régi ismerősünk,egy srác...

És elkezdtem vele komolyabban ismerkedni. Nagyon megtetszett nekem,mert 2hónapja konkrétan mindennap együtt vagyunk. Átmegyünk hozzá,elvagyunk,filmezünk,vagy itt filmezünk,és jó minden... de lekell tagadnunk egymást. Amúgy se járunk,de ha járnánk se mondhatnánk el senkinek... mert ő sokkal idősebb nálam. :/

De azt mondta hogy ez nem baj nekii.. mármint az se hogy fiatal vagyok,és az se hogy titokban kell tartanunk. Azt mondta hogy kellek neki,és hogy azt akarja hogy mindenem az övé legyen...

De 4-napja ( vagy több.. ) nem hív fel. Mindennap felhívott,vagy kihívott... most nem hív,nem keres,és tudom hogy ráér mert az apja mondogatja hogy menjek át hozzá... de csak akkor szoktam átmenni,ha ő hív.küldtem neki sms-est,hogy hívjon vagy jöjjön át,mert beszélni akarok vele,de nem írt,nem jött,és láttam a haverjával csak úgy sétálgatni...

Meg őt is egyedül.

Tudom hogy nincs dolga mert szabadságon van,és most csak lustálkodik.

Szóval nemtudom mivan vele :/

Nem tudom mért nem keres... lehet talált valaki mást? vagy... már nem akar velem lenni?

Felhívni nem akarom,mert ez a fiú dolga... ő keressen meg előbb. Nem tudom mit tehetnék..

Segítsetek.

Köszönöm. *-*

17L


2011. aug. 1. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: férfi nőtől egyet akar ...


Egyébként meg ha 2 hónapon keresztül nap szinten együtt voltatok és nem történt semmi, akkor gondolom körülnéz, hogy kinél üríthetne egyet ...

2011. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

úgy,nem történt semmi... azt mondta csak akkor fog megdugni,ha én azt mondom neki.

De azért már... nehezen bír magával. :D

üriteni? ehh. oks. :| nem érdekel ha most együtt van más lányokkal. jobb mintha akkor lenne mikor járnánk.

2011. aug. 1. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne titkolóznotok? Mekkora az a nagy korkülönbség?
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod keresni akkor törödj bele hogy nemérdekled.
2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit akar Tőled, biztos, hogy fog rá utalni vagy csak szimplán bevallja.
2011. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ő 24-éves.

és van 3báttyám,akik úgy vigyáznak rám mint a szemükfényére.

és ezért... nem kéne titkolóznunk,ha folyamatosan keresne és megbeszélné szüleimmel vagy báttyáimmal hogy... hát na...

mert bírja a családom őt,de így nem fogják megengedni.

az a gáz,hogy már írtam neki,szóval kerestem,de ő nem keresett.

Viszont biztos vagyok benne hogy mostanában felfog hívni... mert nem annyira gerinctelen. Megfogja kéérdezni hogy miújság velem... de akkor tuti kifogok borulni -.-

2011. aug. 1. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért az a korkülönbség még nem vészes szerintem.:)
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de a családom szerint igen... :/

szimplán bevallja? mondjuk itt lenne már az ideje.

Akár nem,akár igen... :/

2011. aug. 1. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy bírja a családod őt, akkor nincs probléma. Szerintem igen, álljatok eléjük és mondjátok meg, hogy szeretitek egymást:) A titkolózásból csak rosszul jöhettek ki... Persze ez csak az én véleményem!
2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem sem annyira durva ez a korkülönbség. és szerintem jobb lenne, ha rendesen együtt lennétek és bevallanátok, mint ez a titkolózás, amiből előbb-utóbb le fogtok bukni, és akkor aztán végképp nem fog benne megbízni a családod.

viszont tulajdonképpen most akkor mi volt/nem volt köztetek? mert először úgy írtad, mintha nem lett volna semmi, utána meg h csak szex nem volt... azért nem mindegy.

2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!