Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves csaj vagyok. Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves csaj vagyok. Tetszik nekem egy srác úgy hallottam h én is neki és bevallom ő is nekem de soha nem merek rákérdezni, mit tegyek és hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
azt lécci ne írjátok hogy legyek bátor mert az nem nagyon magy xD
2010. jún. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csaj, akibe belezúgtam, és ő is belém volt zúgva, de én is belé, aztán bevallotta, hogy ő is.
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hej barátném, én is hasonló helyzetbe vagyok csak én nem tudom bejövök-e a csajnak :S. Szerintem próbáld valahogy szünetekben nézni őt, ha visszanéz rámosolyogni vagy valami ilyesmi. Ha neki is tetszel te, akkor venni fogja a lapot és ő is csinál valamit. Sok szerencsét! 13/F
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, vedd fel msn-n, indítványozz személyes találkozókat, ahol megint csak beszélgettek, jól érzitek magatokat.

Aztán pár alkalom után úgy is kiderül, hogy igaz-e amit hallottál. Ha igaz, onnantól meg nincs recept...

2010. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj, h én szlovákiában laokok,és ő szlovák sulis én meg magyar..a sulink egymással szemben van és reggel megszokom vvárni meg dumálunk,de csak suli elött meg után talizunk és néha hétvégén azé thnx a válaszokat :)
2010. jún. 3. 21:12
 5/7 anonim válasza:

Szia nekem is volt egy csaj aki tetszett és belé voltam zúgva és ő is belém(utólag kiderült) :) Az első lépést én tettem felé amikor megcsókoltam és azóta már lassan 2 éve együtt vagyunk :) F19, L16


tudom hogy nem sokat segítettem, de több mint a semmi :)

2010. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nah most elárulok 1 titkot :D Akármennyire is bevagy szarva xd bátornak MAGASBIZTOSNAK kell lenned odamenni dumálni átkarolni stb.. ha tetszel neki akkor hagyni fogja... szoval nem fog elfutni pofán baszni stb... szval legyél magabiztos menny oda karold át meg ijenek ... hidd el ha tetszel neki akor élvezni fogja és akkor ár utána bátran oda mész hozzáá meg forditva... ha láttya 1 lány hogy bevagy szarva oda sem mersz menni nem nagyon vesz érdeklödésbe a csaj...
2010. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

thx szépen minden eddigi választ..takán honap megpróbálom(hacsak nem lesz tele a gatyám xD )

1-2 tanács azért még jöhetne x) thnx mindenkinek =D

2010. jún. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!