Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek bejön de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek bejön de nem merek rákérdezni h járna e velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a gondom hogy nagyon bejön a lány meg minden probálok erre utaló jeleket neki adni ő is szokott ere utaló jeleket adni ha nem értelmezem félre de egyszerűen nem merem megkérdezni mert félek h nemet mondana és hát elég sokat találkozunk meg minden mert elvileg csak nagyoin joh barátok vagyunk. Mit tegyek légyszi segítsetek és ne hülyeségeket írjatok... 15/f
2010. ápr. 10. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

hívd el találkozni ha már beszélgettek meg minden. emeeer. én még sosem beszéltem a lánnyal aki tetszik. ha neked már jeleket is ad sínen vagy. hívd el, ne úgy h randira, ne ezt mondd neki, hanem hogy mondjuk unatkozol hétvégén lenne e kedve veled beszélgetni meg sétálni egyet vagy ilyesmi. beszéljetek sok dologról hisz' kettesben lesztek. aztán még pár ilyen és akár meg is csókolhatod ha úgy alakul és akkor az elmond mindent;)


hajrá


17/F

2010. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elgépeltem hogy "embeeer":D előző voltam.
2010. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike iigazad van 1000 hálám de már volt h átöleltem ő meg visszaölelt de nagyon félénk vagyok és félek h ez alrontaná a barátságunkat ha ez nem jönne össze =/
2010. ápr. 10. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok:) hát figyelj, próba szerencse;) ha visszaölelt az megint jó jel. szerintem öleld meg majd ha kettesben lesztek és közelíts a száddal a szája felé. és ne félj. add át magad a percnek. és ne kapkodj ne remegj. csak szép lassan ha épp öleled közelíts a szája felé a te száddal és először lágyan nyomd oda. épp csak érjen össze. ha nem ellenkezik vay odahúz mégjobban magához csókold meg! ha elhajol vagy valami akkor mondhatod, hogy véletlen volt:) tényleg próbáld ki!

szorítok!

2010. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próba cseresznye:) minél tovább halogatod annál rosszabb lesz neked, főleg ha nemszeretne tőled semmit:S és fogadd meg az előttem szóló tanácsát. én is szurkolok;)
2010. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helló. Férfisors. MUSZÁJ rákérdezned, még akkor is ha esetleg nemet mond. A csajok ugyanis szeretik a határozott férfiakat.

Állj elé, és mondd el neki őszintén, hogy beleszerettél, és úgy érzed, nektek járnotok kéne. Ha elhajt, úgy jártál, de ha nem, akkor tied a boldogság. És önbizalmat ad.

...................

Ne várj olyan sokat, mint én, mert sokat kihagysz:


Még gimiben volt egy haverom, akinek volt egy barátnője. A csaj nagyon szép, okos, nagyon tetszett, dehát foglalt. Egy társaságba jártunk, rengeteget beszélgettünk is egymással, de nekem is volt barátnőm. Igazi jó barátok voltunk.


Aztán négy évvel később, gimi után találkoztam vele véletlenül egy házibulin. Elmeséltük egymásnak, hogy mi történt azóta velünk(én időközben gimit váltottam, messze költöztem). Kiderült, hogy már nagyon régen nincsenek együtt.


Ezen felbátorodva elmeséltem neki a titkos rajongásom történetét, és azt mondtam neki, hogy minden vágyam, hogy legalább egyszer megcsókolhassam. :))))


Azt hittem, kapok egy rendes pofont, de helyette valami ilyesmit mondott, hogy ha ennyit vártam, akkor mostmár ne nagyon habozzak :)


Miközben csókolóztunk, éreztem, hogy sír. Elmesélte, hogy a haverral való együttjárásuk alatt nagyon megkedvelt engem, de ugyanúgy gondolkodott mint én, nem mert semmilyen jelzést adni.


Úgyhogy egy nagy házibuli közepén kapaszkodtunk egymásba, mint két majom és bőgtünk :))))) Még most is emlékszem, nyáron volt, egy teraszra kitett szánkón töltöttük el az egész éjjelt :)))


Két gyönyörű nyarat töltöttem el vele utána, de a nagy távolság miatt úgy döntöttünk, legyen inkább vége. A gimis osztálytalálkozókon mindig nagyon mélyen nézünk egymás szemébe.


Jövőre lesz a 20 éves találkozó...

2010. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!