Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki v sem? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elena95 kérdése:

Elmondjam neki v sem? Barátságbol szerelem lett. Sos

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a legjobb barátom vele olyan könnyü mindent elmondok neki,es ö is nekem egyfolytába hülyülünk es ugy érzem kezdek beleszeretni ,pár évvel ezelott szeretett engem de en elutasitottam azota baratok lettunk es nem beszeltünk ilyenekrol h mi esetleg jarnank,de nekem mar kozelebb áll hozzám mint barat v testvér,es nemtom h mondjam el... célozgatni szoktam ,de en amugyis ilyen vok ,ugyhogy azt hiszicsak hülyéskedem,segitsetek valami tanáccsal .kösszi.16L
2012. febr. 28. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én programozó vagyok, így a fentebbi kérdést nem tudom értelmezni ugyanis:


"Elmondjam neki v sem?"


vs


"mindent elmondok neki"

2012. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi,ugyértem h mindent megosztunk egymással de nemtom h elmondjam neki h mmit érzek iránta..
2012. febr. 28. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

te nem programozó vagy hanem szőrszálhasogató..ha annyira megakarnád érteni a kérdést menne...


-csajszi neked meg annyit hogy szerintem ha újra feljön ez a téma,és mondja neked hogy ne hülyéskedj,vagy nevet rajta akkor mond meg neki h nem...most NEM viccelek...biztos megfog lepődni...és örülni fog neki..:)hajrááá

2012. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi megfogadom ,:)
2012. febr. 28. 14:05
 5/7 mmT ***** válasza:
kicsit szégyellem magam, és előre elnézést, h egy 16 évest arra buzdítok, h alkoholizáljon, de sztem igyatok meg együtt 1-2 üveg valamit (valami hatásosat), és hozd fel a témát akkor. Így biztos, h ő is őszinte lesz veled, és figyeld a reakcióit. vigyázz arra is, h ne ronts ajtóstul a házba (a pasik szeretik ha azt hihetik, h ők kezdeményeztek) aztán a dolgok majd szépen történnek maguktól.
2012. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 üveg Jack Danielst ajánlok.
2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mmT--ha nem szóltál volna,bölcs maradtál volna....!!!!!!!!
2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!