Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból újra szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból újra szerelem?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, 3 hónapig voltunk együtt utána annyival lezárta a kapcsolatot hogy legyünk barátok. Szerintetek el lehet érni hogy újra összejöjjünk?
2012. febr. 4. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem bármi lehetséges!
2012. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Például attól, hogy miért lett vége a kapcsolatotoknak?
2012. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolatnak egy félreértés miatt lett vége.
2012. febr. 4. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...beszéljétek meg! Ha a lányon még észreveszed, hogy egy kicsit is érdekled, akkor szerintem van esély az újrakezdésre.
2012. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozni biztosan fogok mert nem tudok kiszeretni belőle. Viszont 2 hétig nem tudok vele beszélni.
2012. febr. 4. 09:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, és nem heteken múlik a dolog.
2012. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha ő is szeretné simán. Úgyis észreveszed majd rajta, ha őt is érdekli még a dolog:)
2012. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok :'((


Az én esetemben is 3 hónap járás volt csak ő azóta összejött egy fiúval aki teljesen más mint én,kinézetre is,belsőleg is,inkább ilyen vagányabb gyerek :(


Én sem tudtam kiszeretni belőle,és nem váltunk el rosszba,sőt nagyon szeret engem mint embert de azóta ,hogy szakítottunk (2 hónapja) nem találkoztunk,én kértem meg rá,hogy kitudjak szeretni belőle de egyszerűen nem megy :((


Ő elmondása szerint meg face kiírásai szerint írtó boldog ezzel a fiúval de én mindig megtudom nevettetni a csajszit és úgy hiányzik :)


Én úgy tervezem,hogy nyár környékén keresem majd meg ha már nem lesz meg a fiúja de ha meg lesz akkor is lehet megkeresem mert nagyon hiányzik :((


18/F

2012. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig minden választ, de ha 1 "félreértés miatt lett vége" akkor talán majd késöbb több is lehet belőle.
2012. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

Persze sokan azt mondják, felmelegítve csak a káposzta jó.

2012. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!