Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Barátságból szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..:-)

Tanácsot szeretnék kérni,mert nem tudom most mit tegyek ..:/ ..

Jelenleg van egy kapcsolatom,ami nagyon friss..Sőt,még nem mondható kapcsolatnak talán..De,együtt vagyunk..:-) ... Aranyos a srác meg minden..de valahogy nem nagyon találom a közös hangot vele,a közös témákat,van olyan hogy 10-15perc néma csend van ..!

Viszont..van egy barátom..régóta ismerem..vele aztán minden féle dolgoról tudunk beszélni:) Mindíg mindenben mellettem volt,segített amiben tudott..Nagyon szeretem..! Hétvégén,elmondta hogy ő többet érez irántam mint barátság..és szeretné hogy több is legyen mint barátság..!de nekem ott van ez a majdnem kapcsolatom,és nem tudom..:/ A barát srác iránt talán érzek is valamit..

Nem tudom mit tegyek :S Ott hagyjam ezt a majdnem kapcsolatomat ? és legyen ezzel a barát sráccal ? Nem tudom..:S Mert nehéz úgy ránézni hogy ő többet érez,de viszont én is érzek valamit iránta ...

Léccives adjatok tanácsot..:-):$ Előre is köszönöm..:)


2011. dec. 8. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedet már megválaszoltad. :)
2011. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Barát srác inkább
2011. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elösször is:Hülye vagy! :)

Szerintem azt kéne választanod aki iránt érzel is valamit és nincsenek kínos csendek!

Elég szomorú hogy olyan emberek mellett vergődsz aki mellett nem is érzed jól magad és majdnem kapcsolatnak hívod!Talán pénzesebbek mint a többiek?

2011. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem a pénzért vagyok vele.! Hanem mert azt hittem hogy majd sikerül boldognak lennem...

De..ez a barát srác..hogy ezt elmondta nekem..:/ sajnos nem tudom mit tegyek ..:S nem akarok senkit se megbántani.. Ennek a majdnem kapcsoltos barátomnak is mit kellene hogy mondjak ? :O ..:SS

2011. dec. 8. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igazat mondod a majdnem kapcsolatos barátodnak!Megmondod hogy nem szereted és ezért nem is fog működni és ennyi!Meg hogy úncsi! :)

Ez legyen a legnagyobb gondod!!!

2011. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(A nővérem legjobb barátja(fiú) is szerelmes a nővérembe, de még így is a legjobb barátok, nem zavarja. Még az is lehet, hogy össze fognak jönni, nem lehet tudni.) Ha tényleg nagyon jó barátod az a fiú, aki szerelmes beléd, beszélj vele, meg fogja érteni. :) De ha a másik fiúval tényleg nincs közös témátok, jobb lenne, ha inkább megbeszélnétek, hogy ő ezt hogy gondolja. Talán ő is úgy érzi ahogy te, és akkor nincs is miért aggódni! :)
2012. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!