Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kapcsolat, vagy még sem?

Figyelt kérdés

Volt valaki igy? Ha igen miért ért véget?

Kort és nemet is irjatok lègyszi


2012. jan. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk több éves barátságól lett szerelem és házasság, jövöre lesz a 25. házassági évfordulónk, de sem a barátság, sem a szerelem nem ért még véget, söt!
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, lemaradt , hogy 55 éves nö vagyok.
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 év múlva lett barátságból kapcsolat...


Igazából, már 8 éve ismertük egymást, de 5 évvel később lettünk igazán közeli legjobb barátok, neki volt párja , nekem is, de aztán nekem vége lett.


Aztán eltelt ugye ez a 3 év, sokat találkoztunk a párját is ismertem ő is engem, de aztán rájöttem h nekem ő kell! Aztán ő is így döntött és szétváltak a párjával, de már eléggé kihülőben volt amúgy is a kapcsolatuk a vége felé, és most 9 hónapja vagyunk együtt.

2012. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulålok az elsõnek!
2012. jan. 13. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi másfél évig voltunk egész jó barátok.Mindketten tetszettünk a másiknak,szóval azért nem tudtunk teljesen barátként tekinteni a másikra.Nekem előtte nem volt barátom,ezért tartottam attól,hogy elmondjam neki,hogy mit érzek,neki sem volt előttem barátnője,ő pedig félt elkötelezni magát,nem tudta,hogy milyen lenne,ha lenne kapcsolata.Aztán egyik nap összeszedtem magam és elmondtam neki a dolgot.Azóta együtt vagyunk(februárban lesz a második évfordulónk)és sokkal könnyebben ment így minden,hogy már régebb óta ismertük egymást és már akkor is teljesen megbíztam benne,mikor összejöttünk,tudtam mit szeret és mit nem.
2012. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,21 éves lány vagyok,ez lemaradt.
2012. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én oviból ismertem a párom.

Az egyetem hozott össze minket. 3 hónapig csak barátok voltunk, de aztán megkérdezte ,hogy járok-e vele. Én meg igent mondtam. Azóta teljes a boldogság.


22/L

2012. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen

barátok voltunk ,ovibol ismertem meg ,sokaig igy voltunnk ,de egyszer csak elkezdtünk járni ,,véget ért sajnos ,,de ujra barátok vagyunk 14/lany

2012. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!