Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi barátságból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátságból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma egy lánnyal álmodtam, akivel nagyon jó barátságban voltunk kb. 2 évig, és ez két éve ért véget! Elég szerencsétlen voltam akkoriban, és nem jöttem vele össze, pedig szerelmes volt belém, és Én is belé! Mikor mondtam neki, hogy járjunk, azt mondta maradjunk barátok, mert a legjobb barátja vagyok, nem akar elveszíteni stb. Kérdésemre, hogy miért, azt mondta külsőleg nem tetszem neki! Ez egy nagyfokú őszinteségre vall, de a szerelem tényén nem változtat, mert ahogy más lánnyal kerültem kapcsolatba nem is palástolva kilett lelkileg szegénykém, mikor csak épp megismerkedtem valakivel! Szóval kb. másfél éve nem találkoztunk, nem beszéltünk..

Lényeg a lényeg, hogy újra szeretnék vele találkozni! Haragban váltunk el, de azóta (másfél éve) telefonon már beszéltünk, és hiányoztunk egymásnak, és örültünk hogy beszélünk!

A külsőm is sokat változott azóta, sokkal vonzóbb vagyok mint azelőtt! Viszont nem tudom, írjak e neki iwiwen, vagy talán be kellene hozzá csengetnem.. A számát nem tudom, szóval ez a két lehetőség van!

A kérdés, hogy lehet e ebből vmi, vagy milyen tapasztalatotok, ötletetek van ilyesmivel kapcsolatban?!

Előre is köszi, 21/F, a csaj 20!


2009. szept. 16. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Első lépsésnek mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot komolyabban mint ,hogy néha beszéltek.. biztosan elő fognak jönni a régi dolgok is pozitívumként és negatívumként is. Ez után valószínű ,h megy minden magátol ,akkor ki fog derülni hányadán is álltok mi is lehet/lesz belőle. 20/L
2009. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló a szitu:) de még nem jártam a végéra úgy hogy nincs tapasztalat. Max annyit tudok javasolni, hogy hamar térj a tárgyra, mert ha megint csak barátkozni kezdtek először akkor később nehezebb lesz kapcsolatot építeni belőle.
2009. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el egy gyertya fényes vacsorára és mondd el,hogy mit érzel.. sok sikert(:

16/L

2010. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!