Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátságból jó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátságból jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és nagyon bejön egy lány(ő is 15) elég jó barátok vagyunk, de pár hete az én részemről úgy érzem mintha több lenne barátságnál. Msn en is majdnem 2-3 órát írogatunk naponta és nem tudom mi tévő legyek. Megmondjam neki h bejön nekem vagy ne?? csak mert félek hogy azt mondja h nem jövök be neki és akk vége lenne a barátságunknak Szerintetek mit tegyek?
2010. nov. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, legyél őszinte.
2010. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
hát ez sajnos relatív. ha ő csak egy jó barátnak tart téged, és semmi több, akkor vagy azt mondja, hogy figyu csak a barátod akarok lenni, vagy totál elhidegültök egymástól. Mondjuk ígyis-úgyis, mert ha aztmondja maradjatok barátok nemfogsz tudni már CSAK barátként nézni rá. szerintem.
2010. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ez már nem barátság a részedről :D
2010. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátság egy jó kapcsolat, csak hogy kötözködjek kicsit :)

És vegyetek mikrofont, a skype sokkkal jobb az MSN-nél XD


A kérdésre válaszolva pedig, szerintem valahogy közöld vele. Sok szerelem barátságból alakul ki.

Ha te nem jössz be neki, akkor 2 eset van:

1.) Barátok maradtok

2.) Nem, vagy elhidegültök, meg furcsán fog rád nézni stb.

De szerintem megéri finoman elmondani neki, azért a 2. eset jó barátoknál nem túl esélyes :) Sok sikert!

2010. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!