Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem, kapcsola...

Barátságból szerelem, kapcsolat. Kinek mi a tapasztalatta a dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Felttetem nem rég egy kérdés hogy a nők miért nem szeretik a lány barátott. Erre sokan írtáttok, hogy mert hogy ilyen nincs. És többen, hogy így lett kapcsolatuk. Kinek mi a tapasztalatta. Mennyire voltak tartosak az ilyen kapcsolatok? Mennyire harmonikusak?
2010. szept. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem - a nők miért nem szeretik a lány barátot? és, hogy ilyen nincs? mit akartál kérdezni?
2010. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha beválik az ilyen kapcsolat akkor örülj de ha nem akkor nagyon ritka esetben "kapja vissza" az ember a barátot :)
2010. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt akarta szerintem kérdezni, hogy ha a pasijuknak lány volt a legjobb barátja, arra féltékenyek a nők.
2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 10 éve ismertem meg a páromat, barátok voltunk. Lassan négy éve viszont a párom lett, 3 éve együtt élünk és meg is maradunk egymás mellett. A hátránya az volt, hogy ismert akkor is amikor pasiztam és tudta, hogy milyen szeleburdi vagyok és eltartott egy ideig, amíg elfogadta, hogy nekem már nem kell más. Az elônye, hogy ismerte a jó tulajdonságaimat, meg hogy milyen vagyok és így át tudtunk hidalni a problémákat.
2010. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Eleve abból indulok ki, hogy férfi és nő között nincs barátság. Lehet apámként, fiamként, testvéremként kezelni egy srácot, de azzal halálra sértem, mert nem férfiként nézek rá. Akkor működik az ellenkező nemmel valami barátsághoz hasonló, ha mindkét fél kölcsönösen kicsit taszítónak találja a másikat.

Van egy kollégám, aki nem különösebben jóképű, viszont nagyon rendes. Neki van élettársa, nekem alkalmilag szokott lenni barátom, de azért a kollégámmal beszélünk meg mindent, mert bár fizikailag nem vonzódunk egymáshoz, de szellemileg nagyon összeklappolunk. Barátságnak nem nevezném, inkább csak egyfajta szükséghelyzet, és szellemi kielégülés.


És igen, szexeltem már "barátommal"...de jobb lett volna, ha a "barátságunk" alatt nem fantáziálunk össze-vissza mindenfélét a másikkal való szexről, mert a valóság sajnos tönkrevágott egy, ha nem is baráti, de legalábbis munkatársi kapcsolatot.

2010. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel több, mint 10 évig csak barátok voltunk, utána majdnem egyidöben vége lett mindkettönk párkapcsolatának (NEM a barátságunk miatt), még két évig maradt a barátság. Ezután fedeztük fel, hogy szép lassan átalakultak az érzéseink és azóta is együtt vagyunk - már 20 éve.
2010. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igazi szerelem csak így lehet. A jó szerelemben a legjobb barátod is a párod. Nekem volt egy ilyen szerelmem aki a legjobb barátból lett és ő volt az igazi, rajtunk kívülálló okokbó lett vége, de addig csodás volt :(

Amúgy meg szerintem te sem örülnél ha a barátnőd egy másik pasit imádna és úgy viselkedne vele mint az átlag barátom (puszui, ölelés, ölbe ülés stb). Nekem akkor nem volt másik barátom így megtehettem lelkiismeretfurdalás nélkül. És volt máskor is legjobb fiú barátom, kettő is és azok is szerelmesek voltak belém, tehát tényleg elképzelhető hogy nem lehet csak barátság ellenkező nemek között.

2010. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy-két ilyen próbálkozásom. Én írtam az előző kérdésedre is. Egyrészt sztem nem működik férfi női barátság, és ugyanez a helyzet többségében a barátságból lett szerelmekkel is. Legalábbis a saját tapasztalataim szerint. Arról nem is beszélve, hogy utána már a barátság sem olyan.

28/N

2010. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!