Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Megesett már veletek, hogy jó pár hónapig el sem tudtátok volna képzelni, hogy egy bizonyos illetővel járjatok, aztán valamilyen esemény hatására megváltozott a véleményetek?
2012. febr. 15. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
erre mondják hogy nem mindig elsőre szeretsz bele a másikba meg hogy nem minden a külső mert pár hónap után megismered milyen is valójában és beleszeretsz
2012. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zslt ***** válasza:
Volt, és nagyon letudja gyengíteni az embert..
2012. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Zslt

ezt hogy érted?

2012. febr. 15. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja. Amúgy én úgy gondolom, hogy az igazi szerelem alapja a barátság. Kell az a lelki közelség, bizalom, őszinteség, amik a bartáság velejárói. :)


Eddig mindkét barátnőmmel így volt, persze később kiderült, hogy nemhogy barátnőként, még sima barátként sem viszonozták az érzéseimet, csak jól jött egy támasz a bunkó, partiarc gyökerek forgatagában, aki végre törődik velük és elfogajda őket olyannak amilyenek...


Na mindegy, a lényeg, hogy létezik ilyen, csak körülményes tud lenni néha. :)

2012. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát, én vagyok a lány.. és igen, jól esik, hogy törődik velem :)
2012. febr. 15. 23:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Az Anciáns Marinátor

sajnálom, hogy kihasználtak..

én persze, mondtam a srácnak, hogy csak annak tudatában legyünk jóban, hogy én sosem fogok többet érzeni iránta.. úgy látszik tévedtem :D

2012. febr. 15. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párommal is másfél év intenzív barátkozás után jöttünk össze. Mindent tudtunk a másikról. Ő a pasi-ügyeimet, én az ő nőügyeit. Nem csinált belőle titkot, hogy tetszettem neki de mindig hárítottam. Majd eljött az az idő mikor már potenciális jelöltként tekintettem rá.Úgymond nélkülözhetetlenné tette magát:). Ennek már több mint egy éve:).

Ő 23F, én 19N

2012. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párommal 2 évig voltunk az összejövésünk előtt nagyon jó barátok.Ő mindig többet akart,én mindig visszautasítottam,aztán valami változott és igent mondtam neki.Több,mint másfél éve vagyunk együtt.
2012. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

akadnak nagyon szép történetek :)

2012. febr. 16. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
soha ne mond hogy soha látod ez egy nagyon jó példa erre a mondásra :)
2012. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!