Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Vagy nagy összeveszés?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már ismerem 2-3 éve. De nem nagyon beszéltünk meg semmi. Aztán olyan fél éve, miután szakított a barátjával, elkezdtünk beszélni. közeledtem felé, mint pasi. De végül arra jutottunk, hogy jobb barátnak lenni. Tudom, hogy bejövök neki, meg ő is jó csaj meg nagyon aranyos. De elfolytjuk magunkban ezt a dolgot. Én tudom kezelni az érzéseim. Csalódtam eleget, nem élem magam bele.

A kérdés: Van olyan aki ilyen helyzetben volt? És nem lett belőle több? Vagy pont, hogy nagy összeveszés? Mire kell figyelni, hogy ne legyen belőle összeveszés? Vagy ha már többet akar az egyik mik a jelei? Személyes történetekre is kíváncsi vagyok.

18F


2012. febr. 5. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A beszélgetést nem csak fészbukra értem, heti rendszerességgel összefutunk megbeszélten.
2012. febr. 5. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:

"közeledtem felé, mint pasi. De végül arra jutottunk, hogy jobb barátnak lenni."


Elutasított.... mi itt a kérdés??!

2012. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megbeszéltük h jobb ha barátok maradunk és nem elutasított csak már az elején inkább tisztáztuk

a kérdés hogy van valakinek személyes tapasztalata hogy ilyen helyzetből mi sülhet ki?

2012. febr. 5. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mindketten éreztek valami többet, akkor szerintem nincs értelme elfojtani. Ha nem csaljátok meg vagy veritek át egymást, akkor nem fog tönkremenni a barátságotok, szóval szerintem ne add fel. Én néha betegesen őszinte tudok lenni, ami néha nem kifizetődő, ezért nem tudom mennyire jó tanács az, hogy hívd el valami meghittebb helyre (ne a szokásos akárhova) és a szemébe nézve mondd el neki, hogy mit érzel, kérdezd meg, hogy ő mit gondol erről stb... Na, és ha ő is azt érzi, akkor mi lenne, ha megpróbálnátok. Adnátok egy esélyt a boldogságotoknak.
2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!