Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú/srác akivel utoljára 10

hónappal ez elött beszéltünk akkor is

nagyon tetszett de nem lett belőle

semmi!! Nem rég bejelöltem

facebookon ráírtam tök jól

elbeszélgettünk és kérdeztem tőle h

van bnője?! Azt mondta h nincs "nem

szereti az univezum!" mondtam neki h

nekem még tetszik de erre csak azt

mondta h hirtelen milyen don juan lett

belőle ;) na mindegy csak ennyit

beszéltünk nagyon!!Meg kérdeztem tőle h tetszek neki de azt mondta h nagyon fáradt majd máskor "nyilatkozik" ;) :$$!!! Akkor nem tetszek neki csak nem meri elmondani??? Az nagy baj lenne

ha fent van akkor ráírok mindig ,ezt

nyomulásnak ,tolakodásnak veszi????

Azt mondja h nem zavarom de akkor

is, beszélgetni szeretnék vele!!! Ès ha

kifogyok a témából miről

kérdezgessem?????

15/L


2012. febr. 5. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ne te írj rá. Várd meg amíg ő fog keresni. Ha bejössz neki, szeretne valamit akkor jelentkezni fog, ha meg nem ír akkor nem vagy az esete.
2012. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oszinten? válasza:

ne siesd el....en zaklatasnak vennem kicsit durva a zakaltas szo....inkabb tolakodas amit te is irtal...annak venne....az elsonek igaza van...es ha kifogytal a temabol akor koszonj el tole majd kesobb beszelgettek, kelcsd fel a figyelmet valmivel..te jobban ismered....mennyi idos a pali?

18\f

2012. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 de most ő írt rám!! :D
2012. febr. 5. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fejezzétek be a függést és találkozzatok élőben!
2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Oszinten? válasza:
igy van...talalkozzatok...es fogod latni rajta ha erdekled ot :)
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!