Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből több mint barátság?

Figyelt kérdés

Úgy két és fél éve inertem meg a lányt, egy egyemre járunk, de ő egy evvel lejjebb van. Az évfolyamuk levelező csoportján ( yahoogroup ) ismerkedtem vele össze, próbáltam egy is idő után randit kérni de nem nagyon akart mert barátja volt.

Ahogy telt múlt az idő eleinte kevesebbet majd egyre többet beszélgettünk, és nagyban talál a személyiségünk, szinte mindet megtudunk beszelni... :). ( úgy értem eddig nem volt olyan téma amit ne tudtunk volna).

Az utóbbi időben néha alig tudunk elszakadni egymástól, ha el is köszönünk akkor mindig mindkét félnek még hirtelen eszbe jut valami amit még szeretne megosztani stb. stb stb. úgy van ,hogy előfordul fél órás búcsúzkodás is :). (igaz csak messengeren de na....én szeretnék többet is).

Nekem még nem volt barátnőm és ezt ő is tudja egyszer régebben elpanaszoltam neki , és próbált segíteni, hogy szerinte, hogyan próbáljak udvarolni. (Mondta például ,hogy a lányok nem szeretik ha túl könnyen megkaphatnak egy srácot... és a lányok úgy szeretik ha meg kell harcolni érte.. kicsit fura nekem ez az utóbbi de nah... ).

Na most az lenne a nagy kérdés ,hogy merjek e próbálkozni nála ? Ha igen akkor , hogy csináljam, hogy közeledjek is de azért ne túl nagyon , hogy azért ő is tegyen lépeseket ?

23F


Kászonom előre is a segítséget.


2012. febr. 5. 10:02
 1/8 A kérdező kommentje:
inertem = ismertem
2012. febr. 5. 10:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd ha tanácsokat ad a csajozásban, akkor ne várj tőle mást, mint hogy barátnak tekintsen. Próbálj mással is foglalkozni, kicsit hanyagold, akkor lehet hogy rájön neki sokat ér ez a kapcsolat, és nem akar elveszíteni. Egyébként csak egy srác leszel, akivel jóban van.
2012. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te bekerültél a csaj barátzónájába, onnan elég nehéz kiszakadni.

Próbáld ki azt, hogy egy ideig "hanyagolod", hogy hiányoljon téged.

Próbáld féltékennyé tenni. Az udvarlás nála nem fog segíteni, az az ismerkedést segíti(főleg hogy barátzónában vagy).

2012. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám! :D Akkor a lány ismer! Tudja, hogy félénk vagy. Kérdés, hogy mind ezek mellett tetszel is neki vagy sem. Ha igen lépni fog, csak vedd észre! De amúgy minden csaj tudja, ha a pasi barátaik szerelmesek beléjük. Ez látszik! :) Tehát igazából rajta álla dolog! Ne rohand le semmiképp! Csakkkk lazán! :)Hülye kémia! :) El tudja cseszni a dolgokat néha! Nem tud higgadt, laza lenni az ember. És ez bizony nem vonzó.

Ja, és mi most papa-mama-gyerekek vagyunk sok éve! :)

2012. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm jackie1981

Az a helyzet , hogy én nem vagyok biztos benne , hogy szakított a barátjával,csak sejtem...

2012. febr. 5. 10:54
 6/8 A kérdező kommentje:
gondoltam arra , hogy el hívhatnám valahova, csak nem tudom , milyen okot mondjak ha rá kérdezne , hogy miért akarok találkozni , vagy hogy milyen témáról beszeljek... mert élőben kicsit másabb mint netten.. :-<
2012. febr. 5. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
HÍÍÍÍVD! Naná!!! Ha nem jön mert "himihumi-izébigyó" akkor ennyi. De ha akár most akár később benne van a közös programban - ami persze még nem jelenti a tutit :D - az mindenképp jót jelent! Aztán onnan jön minden aminek jönnie kell! :) Lazán, Őszintén! Akár kicsit pimaszul! :D A női lélek örök rejtelem! De minden egyes próbálkozás (vagy akár bénázás, amin később jót röhögsz:) közelebb visz a megoldáshoz. De ez csak így megy, hogy próbálkozik az ember! Sokat kontaktol! Barátkozik vagy/aztán kicsit rámenősebben. Nem kell rágörcsölni! :) Mondani könnyű, én tudom! :D
2012. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam... nem jön mert túl féltékeny a barátja :( (ezek szerint meg együtt vannak)
2012. febr. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!