Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak egyáltalán? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

lányokhoz szól elsősorban a kérdésem,de fiúk is válaszolhatnak,szal ismerek egy csajt és hááát szóval annyira szép szeme van ilyen zöldes meg aranysárga keveréke nagyon tettszik de! sehol máshol nem láttam ilyen szemű embert van egyáltalán?O

mert nap mint nap látok barnát kéket zöldet is de ilyet nem???

hogy van most akkor ez?:O


2012. febr. 26. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

igy teremtette meg az univerzum véletlenje..

raksz 1 képet róla, h mi is csodálhassuk a szemét?

2012. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen lányt... kerüld el messziről, vagy eltöröm a karodat! :D


Szóval igen, van ilyen.

2012. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ritka.nekem az egyik barátomnak az egyik szeme kék a másik meg barna
2012. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
két egyforma szemet se látsz soha.... (még akkor se ha ugyanarról a szempárról beszélünk)
2012. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmis?

2012. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sokkal szebb:D

én is kerestem neten de semmi

igen én is ismerem a csajt és én a kezét lábát szilánkosra töröm ha beleköt,ő az enyém!

:p

2012. febr. 26. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!