Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Szerintetek miért van így?

Figyelt kérdés

Vannak akik nem tesznek érte semmit, egyszerűen a sors eléjük dob mindent amiről álmodhatnak, meg se becsülik amit kaptak, meg se harcoltak érte, ki sem érdemelték, nem is szerették volna igazán csak megkapták. Nekem meg minden vágyam lenne egy normális szereteten alapuló kapcsolat, egyedül is boldogulok, de ettől még nem mondok le az álmomról... Képes lennék harcolni érte, megbecsülném, tényleg szeretném, és semmi....

(Nem vagyok ronda.)


2012. febr. 26. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy
2012. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
figyelj,látszólag én is ilyen mázlista vagyok,aki mindnet megkap, de ez nincs így,mert ami igazán kell nekem,azt soha sem kapom meg:/
2012. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert azok kapnak meg mindent, akik olyan éretlenek, akiknek buli, porok, ital az élet. Akik igazából nem is akarnak tartós kapcsolatot, csak elszórakozni mindenkivel. Na a mai fiatalok leginkább az ilyenekre buknak, a normális, érett lányok, akik nem teszik tönkre az életüket, és a szeretetre vágynak, nem csak arra, hogy legyen mellettük valaki, aki bármikor felnyomhatja. Az ilyenekre nem buknak, a többség lenézi, kiközösítő őket. A fiúk is leginkább azt figyelik, hogy melyik a krvásabb, melyiknek van nagyobb melle stb. Van kivétel persze, de kevés, és nagyon nehéz egyet is találni, akár fiú, akár lány.
2012. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 20 éves.
2012. febr. 26. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

azt akarom mondani,h akik megkapnak úgymond mindent,és nem becsülik meg, az nem azért van,mert nem tudják értékelni, hanem azért nem becsülik meg,mert nekik nem arra van szükségük,

szal általában senki se azt kapja meg amire szüksége van.

2012. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes amit mondasz, mert én olyan vagyok, aki elé mindent odadobott a sors, de nem becsültem meg, és el is vesztettem mindent. Mostaztán jó mélyről kell felállnom. Hidd el, én meg azokat irigylem, akik megdolgoztak azért amilyük van (szerelem, egzisztencia, akármi) és meg is becsülik, mert végsősoron ők járnak jobban.
2012. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!