Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat akaró ex (? )

Figyelt kérdés

Kérdésem nem egészen ebbe a kategóriába tartozik,de szerintem itt nézelődnek a legtöbben,hátha válaszol valaki.

Októberben megismertem valakit.Kedden szakítottunk végleg.Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk,többször szakítottunk is,pedig a barátnőim mondták hogy felejtsem el.De nem ment,mert nagyon szerettem. Kedd óta azonban pokoli az életem. Közösségi oldalakon mocskolódik,hogy hazug k*rva vagyok,illetve egyéb 'gyönyörű' kifejezések.Pedig semmit nem ártottam neki! Normálisan közöltem vele,hogy ez nem fog menni,mert nem érzem hogy szeretne,és megismertem valakit.Ekkor is fejemhez vágta a régi dolgaimat,amikre nem vagyok büszke,de nem tudom megváltoztatni.Illetve szerinte csak kihasználtam.Kérdem én:mégis mire? Inkább fordítva volt.Még arra sem volt képes,hogy magától átöleljen,vagy akármi.Mindig mindent én.És ha valamin összevesztünk,én voltam természetesen a hibás,mert egy hülye barom vagyok.Hát persze-persze,mert ő tökéletes.Hozzáteszem,kb minden veszekedés utána szakítani akart,majd megkérdezte hogy akkor mi legyen..csak gratulálni tudok neki! Akivel most együtt vagyok,csak annyit mond,hogy ne foglalkozzak vele,barátnőim ugyanezt javasolják.Jó lenne ha ilyen könnyen menne! Szerintetek mit tegyek ezzel az illetővel?Nagyon idegesít,hogy mindenki előtt ennyire leszégyenít,csak mert nem bírja elfogadni, hogy szakítottam vele.


2012. febr. 23. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akik véleménye igazán számít, azok melletted vannak: a párod, és a barátaid. Sajnos vannak, akik ilyen nehezen viselik a vereséget, próbáld meg ignorálni.
2012. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.:)
2012. febr. 23. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
"és megismertem valakit" - ezt nem kellett volna... Node majdcsak lehiggad egyszer.
2012. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem is.:)
2012. febr. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!