Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhallgatott dolgokért szóljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhallgatott dolgokért szóljak vagy ne? Lila köd van előttem, nem akarok rosszat csinálni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok, légyszi segítsetek dönteni, mert elborított az ideg és nem tudok ilyenkor normálisan cselekedni. Szóval. Kezdem az elején, hogy tiszta legyen a kép.

Barátommal lassan 2 éve hogy összejöttünk. A második (!!!) randin elvitt az EXÉVEL bulizni, de akkor még fingom nem volt arról hogy az exe és nagyon szépen el is hallgatta. De aztán legyen egy piros pontja, elmesélt nekem mindent. Teltek-múltak napok, hetek, hónapok és az lett az eredménye mindennek, hogy a volt barátnőjével (aki állítólag a spanja) kb 6-7x többet találkozott, mint akármelyik legjobb általános iskolás haverjával. Azt tegyük hozzá hogy barátom 10-ből 1x hívta hogy mi újság vele, de a csaj meg minden héten 4-5 alkalommal. Minden hétvégén tali volt, vagy minden 2. hétvégén... volt hogy épp akció előtt hívta a csaj barátomat, ő meg képes volt felvenni...


Ezt egy jó ideig tűrtem, aztán egy buli alkalmával elegem lett belőle, kb 1 év után, mert a csaj besértődött. Hát mondom oké, akkor itt az ideje hogy kopjon le. Megmondtam barátomnak hogy soha többet nem akarom látni, mert engem csinál ki idegileg az a liba, hogy állandóan a nyakunkra van mászva. Hiába mondtam szépen barátomnak hogy koptassa le egy kicsit, szart rám. Mondjuk egy 2-3 havonta talival még kibékültem volna....


Na aztán tavaly márciusba így megszűnt a kapcsolat. Júniusba még felhívta a csaj, ami hát azért nem tetszett, de utána nem beszéltek. Azóta egyébként nyugisabb lettem.


De itt a fordulat. Barátom nem reklámozta hogy beszéltek volna... erre ma beléptem a levelezőmbe (ugyanolyan mindkettőnknek), majd láttam hogy nem jelentkeztette ki a fiókját. Hát nem szép dolog, de csak felületesen megnéztem milyen mappái vannak amibe rendszerezi a leveleit, és találtam egy "névtelen"t. Régi levelek (2005-2006 voltak benne), és ki akartam épp lépni a fiókból mikor megragadt a szemem az excsaj nevén és egy októberi dátumon. Hát aztán szépen kitárgyaltak... drága barátom alig várja hogy végre ne legyen semmi bajom a volt csajával, sajnálja hogy ilyen vagyok meg ilyenek... nem tudom hogy azóta írt-e újat a csajnak, mert kijelentkeztem de... nekem azért ezt nem reklámozta.

Sőt, átrakta egy mappába ami a lista alján volt, hogy ha véletlen meglátom a leveleit, akkor ne lássam hogy ő írt neki. Azért ez elég szemétség, nem gondoljtok??? Most boruljak ki neki??? Vagy hagyjam magamba a fortyogást? Vagy ne szóljak?? Mit csináljak???



2012. febr. 14. 08:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

ja az lemaradt hogy barátom ÍGÉRTE hogy nem fog a csajjal többet beszélni......... ezek után akármit elhallgathat előlem????


22/L

2012. febr. 14. 08:52
 2/19 anonim ***** válasza:

ugyis te döntöd el mit fogsz csinálni..de a helyedbe én ugy kivágnám mint macskát...

Ennél többet érsz nem gondolod?

2012. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem fog veled ezek után őszinte lenni igen..mindig lesznek titkai elötted,lehet ma még csak levelezés....holnap már találkozás...holnap után meg megcsalás....dobd ki a gyorsabbikból...ugy néz ki az ex csaja fontosabb nálad és a kapcsolatotoknál....sajnálom...
2012. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
sőt, az is lemaradt hogy amit barátom küldött neki levelet, azt is eldugta.
2012. febr. 14. 08:57
 5/19 Macs1209 ***** válasza:
93%

#2: Macskákat nem bántjuk.


Nade. Ez erősen kétkapus játéknak tűnik, biztosít helyet

magának, ha esetleg gubanc lenne. Poén, hogy hátukatok

mögött mást mond. Ez kétszínűségre vall. innentől biztos,

hogy nem reszeltek a 2 évetek alatt?


Van olyan barátnő, aki barát (nem ex), és nem tűrném el

egy nőnek sem, hogy probáljon "szabályozni". De az a kap-

csolat más, persze mindig a párom lenne az első. Egy ba-

rát ezt megértené.

2012. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Macs1209 ***** válasza:
*hátatok
2012. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megcsalt. Mondjuk a csajnak elég erősen hasonlít a jelenlegi barátja az enyémre... Tudom hogy csak barátok. De nekem ez fáj hogy hazudott és el is dugta a leveleket, hogy ha véletlen látnám, akkor se lássam. Sose kutattam nála, néha volt hogy mikor gépezett odaültem az ölébe és akkor nézegette a leveleit, de monstanában egyre ritkább az ilyen, mert ha odamegyek akkor kijelentkezik egyből. Lehet ezért?:S
2012. febr. 14. 09:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, én biztos ultimátumot adnék. Nem vagyok féltékenykedős típus, de ezt a helyzetet egy hétig se bírnám, plusz a barátodnál egyértelműen nem te vagy az első helyen. Kell ez neked?
2012. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de azóta sztem nem beszéltek... habár ki tudja, hogy hívta-e a munkahelyén vagy sem. és hogy mondjam el neki???? hátőőő bocsi de kutattam a leveleid között és ezt és ezt találtam?:S nem fura egy kicsit?
2012. febr. 14. 09:09
 10/19 Macs1209 ***** válasza:

Vicces. Utolsó exem tudja a jelszavaim mindenhova,

bankkártyám adatait, stb stb. Egyszer nem élt vele

vissza.. Ennyire megbíztam benne (és bízok is a mai

napig) ilyen téren. Más miatt mentünk szét. Ha épp

dolgoztam a gépen, levelet irtam, odajött, írtam

ugyanúgy tovább, nemhogy dugdosgattam volna. Vannak

nőbarátaim, akiknek szoktam írni, de ez őt nem zavar-

ta, mert megbízott bennem, én pedig soha nem játszottam

el.


Tehát a titkolózás és a hazudozás, sumálokás mindig a

kapcsolat végét hozza előre..

2012. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!