Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de mégsem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de mégsem akarok vele lenni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve párkapcsolatban élek egy nálam 30 évvel idősebb férfival. A szüleim, családom, barátaim elfogadták, szeretik a párom, rendes ember. Nem is a pénzéért vagyok vele, sokan hozzám vágták már ezt is, pedig az én családom jobb helyzetben, több mindent megengedhetek magamnak.

Szóval arról van szó, hogy tudom, hogy nincs közös jövőnk, hiába szeretem őt nagyon. Ezerszer eldöntöttem már, hogy elmondom neki, hogy vége... csak mindig húzom, halasztom, mert nagyon szeretem őt, de tudom, hogy el kell engednem. Vagy mégsem?

Ti mit tennétek? Minden tökéletes, csak hát 30 év az 30 év...


2012. febr. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz dolog valójában,volt egy barátom aki 20 éves volt mint én,és összejött a német tanárával aki egy aranyos nőci volt és korához képest jó is de mégis 36...Én azt javasoltam neki, hogy minél előbb tudja zárja le mert egy idő után már zavaró lesz a különbség.De már úgy látom, hogy ha jól érzi magát az ember,hát legyen,ez úgysem végleges.Sok sikert!
2012. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez biztos nehéz döntés. Szerintem mérlegelj, h. mit szeretnél. Mármint úgy értem, h. szeretnél-e pl. gyereket? Mert habár nem tudom, h. te hány éves vagy, gondolom fiatal, szóval előtted az élet, gyerekvállalás, ilyenek, de nem tudom, h. ő szeretne-e ennyi idősen. Ilyeneket kell mérlegelned, úgy gondolom.
2012. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül? Tudom, hogy már régebbi kérdés, de nagyon kíváncsi vagyok rá.. Én is ugyanilyen cipőben járok, ha szeretnéd, akkor leírom az én sztorimat..
2012. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még mindig együtt vagyunk... Nagyon nehéz... És sajnos nem tudok tanácsot adni. Azt sem mondom, hogy ne, mert nagyon sok szép és boldog percünk volt együtt. És lehet hogy összejössz egy veled egykorúval és szakítotok 2 év múlva..

Sok sikert Neked!

2012. júl. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!