Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadjam neki, vagy várjak?...

Odaadjam neki, vagy várjak? Mit tegyek? Nem tudom, mit akarok, de azt igen hogy ő mit akar. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

15 leszek 2 honap mulva, a barátom 17et tölt nemsokára. 3 hónapja vagyunk együtt, 5 hónapja ismerem. Szívembõl szeretem, s úgy érzem mindent megadnék neki/érte.

Születésnapjára szeretné ha oda adnám a szüzességem. Én meg nemtudom. Nem tudom mit akarok. Szeretném is elveszíteni, de nem is. õszintén nem tudom mit akarok. Ha azt mondom nem, talán azt gondolja majd hogy nem bízom benne vagy félek, vagy ki tudja. S ha oda adom akkor mi van ha megbánom? Tudom hogy az van, hogy ha szeret akkor vár rám. Érzem szeret, ha nem is 100 %osan, de szeret. De tudom hogy fiatal, kell neki a sex is, hisz kinek nem kéne ekkora korban. Elvégre õ is pasi.

De igazán nem tudom mit tegyek. Lehet ha túl korai lenne, nem tudom fel vagyoke készülve. Nemrégiben amugy vele voltam és ugymond egy kicsit belémhatolt, de nem szakadt át a hártya, mert nem úgy isten igazán belém tette, hanem csak úgy egy kicsit finoman. Jó érzés volt, eleinte 1 picit fájt de úgy éreztem hogyha akkor nem is de oda adom neki. Ilyenkor viszont nem tudom. Nemtudom mit tehetnék, kérlek segítsetek. Köszönöm.

Ja és a bunkó válaszolók akár meg is kímélhetnek . köszi


2009. jan. 4. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Hehe... Ti lányok többet problémáztok ezen, mint a NASA egy kilövésen. Nem olyan nagy durranás az első, nyugodj meg. Mint ahogy szinte biztos az is, hogy nem lesz jó az első, főleg ha mind2-en szüzek vagytok.

Szerintem szülinapra szüzességet ne adj, ezt én nagyon gáznak érzem. Viszont mindentől függetlenül szerintem simán lefeküdhetsz vele. Nem nagy dolog a szex, nem szabad belőle nagy ügyet csinálni, nem ér annyit. Fogd fel úgy, mint egy kellemes időtöltést valakivel, akit szeretsz (persze védekezzetek, mert különben nem csak kellemes időtöltés :P).

2009. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Először is szerintem nézd meg a szűzhártyád (tükörrel). Érhet meglepetés... ha ennyire jól esett, és kicsit fájt is, az már szakadhatott is.


Másodszor: semmiképpen ne add oda azért a szüzességed, mert kéri, vagy otthagyna - semmilyen kényszerre ne.

Várhatnál még vele, legalább fél-egy évet... addig lehet minden más, ami csak az eszetekbe jut, és jól esik.


Védekezzetek, és vigyázzatok, mit csináltok - különben a játékból is gond lehet. Amikor majdnem beléd hatolt, az mikor volt? Ugyanis ettől is terhes lehetsz...

2009. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Jézus, ezt a szöveget: "Várhatnál még vele, legalább fél-egy évet..." Te számológéppel számolod ki, mikor érett meg a kapcsolat a szexre? Ha szeretik 1mást, mire várjon??? Mi lesz akkor más, azon kívül, h jobb esetben mind2en, rosszabb esetben csak a pasi fogja a falat kaparni már kínjában???
2009. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

hat az a "kicsi" belemhatolas az csak olyan volt, hogy oda tette de nem szakadt at az 100 szazalek.

es hat ezaz hogy en nagyon szeretem ot, meg senkit ennyire nem szerettem es erzem hogy o is. de nemtudom akkor sem hogy mit tegyek. O nem szuz mar es nagyon gyenged. mar gondoltam hogy vele szeretnem az elsot, de nemtudom megsem.

2009. jan. 4. 19:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem fogsz kételkedni abban, hogy el akarod-e veszíteni a szüzességed, majd akkor add neki magad oda. Ne most. Nagyon nem vagy még kész rá.
2009. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanságod egyértelmű jele, hogy nem állsz készen a szüzességed elvesztésére!
2009. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam. Mikor azt mondanam hogy biztosan akarom, de most nem tudom. De mi lesz mit mondjak mit tegyek? nem szeretnem sem elvesziteni sem konfliktusokat, semmi rosszat
2009. jan. 4. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy bármit megtennél Érte de még korainak tartod, nem érzed késznek magad se a kapcsolatot.Ha szeret megvár.Addig meg petting stb.(Én barátom is tudott várni 2 évet mert én akkor éreztem hogy biztos vagyok benne.)
2009. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagy azért, mert nem fekszel le vele, akkor nem érdemel meg téged. Az ilyen menjen is...

Állj elé és mondd el, hogy nem készültél még fel rá lelkileg.

2009. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

eddig is mindig ezt mondtam es mindig megertette sot mondta is hogy nem is akarja hogy elshamarkodjam.

De fiu, es meg fiatal tudom kell neki sex. Mi van ha mellettem marad, de en kozbe tudom hogy szeretne mar.

Nem akarom hogy rossz legyen neki sem :(

2009. jan. 4. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!