Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tanácsoltok, elmondjam...

Mit tanácsoltok, elmondjam vagy ne és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Régebben anyukám azt mondta, hogy minden dolgomat megbeszélhetem vele. Tényleg jól esik néha kiönteni neki a szívem, de én valahogy mégsem érzem azt a szoros köteléket. Nem voltunk soha annyira "összenőve" és néha úgy érzem nem is figyel rám. Egy ideje már nyaggatnak azzal, hogy jó lenne, ha végre lenne fiúm és kicsit kimozdulnék otthonról. De viszont én már közel 8 hónapja lefeküdtem 1 fiúval, sőt azóta már még 1-gyel. Úgy gondoltam az a jó döntés, ha erről anyukám nem tud és így abban a hitben hagytam, hogy még nem is csókolóztam soha, nemhogy szexeltem volna. Sőt arról sem tud, hogy dohányzom. Viszont mostanában egyre többször felmerül bennem, hogy el kéne neki mondani és néha, ha azt mondom, hogy szeretem vagy hiányzik lelkiismeretfurdalásom támad vagy elsírom magam. De akkor is úgy érzem valami miatt, hogy majd egyszer eljön az ideje, hogy elmondjam neki, ami nem most van. Félek attól is, hogy emiatt megutálna, csalódna bennem és tiltana mindentől, mert apám mindig hazudott anyumnak és anyum csak csalódott benne emiatt mindig azt mondja, hogy másban, de legjobban bennem és tesómban nem akar. Bocsi, hogy hosszúra sikeredett, de légyszí segítsetek és csak értelmes válaszokat...(:
2011. márc. 22. 14:23
 1/9 anonim válasza:
54%
Dobd el a cigit,keress egy hűséges,megbízható társat és édeasanyád is büszke lesz rád...
2011. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Komolyan kérdezem :)

2011. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ez kortól függő, mert ha csak 14 vagy 15 éves vagy ne mondd el neki. Én 14/l vagyok és ha lenne bármi is én nem merném elmondani, de ez attól is függ, hogy anyukád milyen tipus. Lehet megérti, de lehet hogy lecsesz érte. Ezt valójában neked kell eldönteni, hogy megkockáztatod-e vagy sem. Én nem mondanám meg.. persze nem tudom hogy hány éves vagy.. mert ha 16 akkor mondd..

sok sikert. :))

2011. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első: tudom, hogy azt kéne csak nem könnyű, mert nincsenek barátaim, nemrég költöztem egy új helyre szóval szórakozni sem járok el egyedül...:/ :(

második: ez miért fontos?:O

2011. márc. 22. 14:30
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsó: én sem mondanám meg, mert félek a reakciótól...

amúgy 16 vagyok, de mikor megtörtént az első csak 15 voltam...

2011. márc. 22. 14:31
 6/9 anonim válasza:

Én dohányoztam fél évig. Lassan 1 hónapja nem gyújtottam rá, mert a szüleim nagyon csalódottak voltam emiatt.(Én egyből elmondtam, amikor tudtam hogy rászoktam.) Nem tiltották meg, csak akkor ha mellettük voltam, DE nekem annyira fájt a tudat, hogy ők most csalódtak bennem, hogy a végén már csak bulikon vagy társaságban gyújtottam rá, végül sehol...:) Büszke vagyok magamra, és a barátaim is azok. A szexel kapcsolatban szerintem nyugodtan elmondhatod. Az nem egy nagy dolog. :D Max anyud ijedten rákérdez hogy "Ugye védekeztetek??" de nem lesz gond:) Mellesleg a cigire jobban fog összpontosítani. Ha jó a kapcsolatotok, ez nem fog rajta rontani. De lássa azt hogy bízol benne, és akkor ő is nyugodtabban fog a dolgaidhoz állni. Ne felejtsd el mindenki volt gyerek:)

16/L

2011. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg dobd el a cigit, egyszer úgyis el kell és minél később, annál nehezebb lesz. én 5 év után most szokom le, jaj, nem kellemes :)

19L

2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát majd átgondolom és, ha úgy alakul a dolog lehet elmondom neki...

amúgy a cigiért nem hiszem, hogy haragudna, mert régen mikor lebuktunk a többiekkel csak engem nem szidtak le és különben anyum is cigizik és azt mondta, hogy a cigiért haragudna talán a legkevésbé...

2011. márc. 22. 14:53
 9/9 anonim válasza:
Nagyon jó neked hogy ilyen jó kapcsolatban vagy az édesanyáddal ezt a köteléket csak erősítsd ne hagyd elveszni.Próbálj meg vele megosztani mindent, nem fog megutálni ezekért a dolgokért hidd el,sőt örülni fog annak hogy őszinte vagy vele. Az én anyám azt sem tudja hogy hogy telik el egy napom.De ez már nem ide tartozik.
2011. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!