Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadjam neki, vagy várjak?...

Odaadjam neki, vagy várjak? Mit tegyek? Nem tudom, mit akarok, de azt igen hogy ő mit akar. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

15 leszek 2 honap mulva, a barátom 17et tölt nemsokára. 3 hónapja vagyunk együtt, 5 hónapja ismerem. Szívembõl szeretem, s úgy érzem mindent megadnék neki/érte.

Születésnapjára szeretné ha oda adnám a szüzességem. Én meg nemtudom. Nem tudom mit akarok. Szeretném is elveszíteni, de nem is. õszintén nem tudom mit akarok. Ha azt mondom nem, talán azt gondolja majd hogy nem bízom benne vagy félek, vagy ki tudja. S ha oda adom akkor mi van ha megbánom? Tudom hogy az van, hogy ha szeret akkor vár rám. Érzem szeret, ha nem is 100 %osan, de szeret. De tudom hogy fiatal, kell neki a sex is, hisz kinek nem kéne ekkora korban. Elvégre õ is pasi.

De igazán nem tudom mit tegyek. Lehet ha túl korai lenne, nem tudom fel vagyoke készülve. Nemrégiben amugy vele voltam és ugymond egy kicsit belémhatolt, de nem szakadt át a hártya, mert nem úgy isten igazán belém tette, hanem csak úgy egy kicsit finoman. Jó érzés volt, eleinte 1 picit fájt de úgy éreztem hogyha akkor nem is de oda adom neki. Ilyenkor viszont nem tudom. Nemtudom mit tehetnék, kérlek segítsetek. Köszönöm.

Ja és a bunkó válaszolók akár meg is kímélhetnek . köszi


2009. jan. 4. 18:46
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Szia!

A leírtakból ítélve én azt vettem ki a szavaidból hogy te nem vagy felkészülve a sexre,és szerintem amíg ezek a kérdések:("Nem tudom mit akarok...,Szeretném is elveszíteni, de nem is...")járnak a fejedben addig ne tedd meg!Ha szeret a fiú akkor bár meddig fog várni,de ha nem azt úgy is tudod mi lesz!Ne add magad oda mert ő akarja,csakis akkor ha már te is készen állsz rá.Véleményem szerint még egy kicsit fiatal vagy a sexhez hiszen 15 éves leszel!Tudom a hozzád hasonló korosztályból már egy csomóan túl vannak ezen és ez szomorú.Hiszen milyen fiatalok vagytok előtettek az élet.Gondolkoztál már azon hogy ha mégis most megteszed a születésnapján(ami szerintem nem valami jó ötlet)és mondjuk teherbe esnél mit csinálnál?El vetetnéd?Lehet sokan azt mondják az a legjobb megoldás,de azt nem teszik hozzá hogy milyen következményekkel is jár lekileg és mind testileg!Szeretném ha a pároddal megbeszélnétek ezeket a dolgokat mielőtt megteszitek,hogy mit gondol stb.Szépen beszélgess el vele hogy te nem érzed magad még készen,és legyen türelmes.De nagyon vigyázzatok!!!

2009. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen talan nem vagyok felkeszulve. En nem tudom, semmit nem tudok csupan azt h nagyon szeretem.

Amugy szerintem vedekezes meglenne tehat ez nem lenne problema. De en akkor sem tudom. Mi van ha nem szeret meg annyira hogy sokat varjon es meg elegeli. Nem tudom de talan jobb ha oda is adom akkor kesobb.

2009. jan. 4. 21:15
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg mennyit vagytok képesek problémázni ezen... Utána meg le sem lehet állítani titeket. :D
2009. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Figyelj,sztem ezt az egészet nem kell elkapkodni.15 évesen még vki nem áll késszen teljesen erre.Ha szeret,akkor megérti ezt.18 évesen feküdtem le a barátommal,és ő erre 2 évet várt és nem érezte azt,h el voltunk késve.Gondold végig.Ha igazán szeret,és ha váratod őt,mégjobban felcsigázod,és tuti mindent megtesz majd érted.
2009. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Boccs,de szerintem 15 évesen esztelenség elveszteni a szüzességed,ez mindenféle lelki problémát okoz,akárki akármit mond,ez nme természetes,petting szóba jöhet,de sex,kicsi vagy még hozzá
2009. jan. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Talan igy gondolom en is.

2009. jan. 5. 13:37
 17/18 anonim válasza:
46%
csajoknál nemúgyvan h ha tampont használnak akkor az átszakíthatja a szűzhártyát? (fiú vok):D
2009. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utolsonak:

En hasznaok, de minit, nem szakadt at.

2009. jan. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!