Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aggszűzségre lennék kárhoztatv...

Aggszűzségre lennék kárhoztatva? Mit tanácsoltok? (bővebben alább)

Figyelt kérdés
21 éves szűz lány vagyok, még jól is nézek ki, csak éppen akinek tetszem, az jellemzően nekem nem tetszik vagy fordítva. Kétszer már majdnem elvesztettem a szüzességem, de begörcsöltem és nem ment, de tudom, hogy nem is akartam igazán, úgyhogy még nem kezdtem el sikítozni, hogy orvosi eset lennék. A baj az, hogy az ilyen negatív kalandok után mindig iszonyú kínos, és a másik eddig inkább megsértődött/hisztizett és nem is ért hozzám többet, ami eléggé elvette a kedvem az egésztől. Ettől félek leginkább, amitől nyilván már az elején sokkal idegesebb leszek, amitől még nagyobb az esély a katasztrófára. Nem is igen jártam még senkivel, de úgy érzem, csak olyannal tudnék lefeküdni, akiben bízom is, meg aki el is tud lazítani, és ha mégse jön össze, akkor nem hagy ott egy mordulással, hogy nabaz+, mégegy időpocsékolás. Csakhogy úgy tapasztaltam, hogy ilyen fiú vagy nincs, vagy foglalt, vagy nem ismerem. Keressek még meg reménykedjek, hátha akad egy ilyen? Vagy kezdjek el mindenféle elég ha valamennyire vonzó srácokkal próbálkozni, ha nem jön össze, akkor magasról szarni az egészre, nem hisztizni és egyszercsak megtalálni az alkohol, a félálom és az izgalom azt az arányát, amikor egyszercsak sikerül? hátha azután már nem fogok félni, mert tudom magamról, hogy ilyet is tudok. második esetben sorozatos kudarc esetén viszont hogy a vérbe ne kerüljek padlóra?
2009. dec. 16. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
te jártál már fiúval? volt már barátod? és ha igen, meddig?
2009. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem gond. "A remény hal meg utoljára." És még elég sok ideje van a halálhoz hiszen csak 21 éves vagy. Vannak ilyen srácok .. nem sok, de van. Én is ilyen srác vagyok ( bár hogy ezt a hencegést leírtam már nem is tarom ilyennek magam : D ) Hidd el csodálatos lesz olyannak adni a szüzességed akit szeretsz. Akit igazán, tiszta szívből. Mellette nem fogsz görcsölni, csak várni kell. Becsülöm az ilyen lányokat akik nem fekszenek össze fűvel fával.


19/F

2009. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
öö, sajnos nemigazán. a rekordom egy másfél hónapos, köztük van az egyik említett utóhisztis fiú.
2009. dec. 16. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

akkor van még időd. én 1,5 évig vártam egy lányra (jártunk), aki még ígérgetett és hitegetett is, csak nem akart lefeküdni. pedig nagyon szerettem, odavoltam érte, de lehúztam 1,5 évet mellette anélkül, hogy megdugtam volna. na ő orvosi eset volt így utólag, úgyhogy ne aggódj!! szerintem akit 1 éven túl nem lehet megdugni, azt ejteni kell, mert zsákbamacska :)


ha van msned, küldd el, tudunk dumálni erről, ha van kedved

2009. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Sztem várd ki azt a fiút, akihez igazán vonzódni fogsz és szereted és persze ő is téged.

Enélkül nem érdemes senkivel lefeküdni, csak magadnak ártasz!

Én is így voltam vele sokáig, hogy aki nekem tetszett az vagy foglalt vagy én neki nem igen, vagy nem mert lépni.

Aki meg nem tetszett az persze nyomult.

Pech...

2009. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan már, nincs itt a vég. Én se tizenévesen vesztettem el a szüzességemet. Na már most a barátom nagyon megértő volt velem és nem is siettetett. Fél év után szántuk rá magunkat, amikor már mind a ketten akartuk és a rémtörténetek ellenére nem volt se fájdalmas se rossz.

Nem hiszem, hogy 21 évesen vége lenne mindenkinek. Csak még nem találtad meg azt a pasit akiben bízhatsz. Ha megtalálod akkor annak nem csak pár hónapig fogsz kelleni, hanem sokkal tovább. Ne add fel a reményt semmiképpen! Biztosan ott van valahol az a srác, ha nekem sikerült találnom egyet, akkor szerintem neked is fog. Igazából nem tudom, hogy hol találhatnál egy ilyet. Nekem ő az osztálytársam volt gimibe. De próbálkozhatsz a baráti körödbe. Lényeg, hogy ne görcsölj rajta, mert ezt valahogy megérzik a pasik. Próbálj magabiztos lenni, elégedett saját magaddal. Mosolyogj sokat! Remélem meg fogod találni azt, aki megdobogtatja a szívedet és szívből szeret.

2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy enyhén off és rém bárgyú kérdés, de hogy ne legyek görcsös? mondjuk nem számítottam ennyi pozitív válaszra, úgyhogy egy fokkal már kevésbé vagyok... de tényleg ennyire látszik?
2009. dec. 16. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:

küldesz képet? nagyon kíváncsi lennék :P


21F

2009. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm. Nekem is a rekordom 1,5 hónap ráadásul egy idősek is vagyunk és ugyanúgy görcsölünk az egészen.:) 21/F
2009. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem semmi ciki nincs abba ha szűz vagy...lehet h a lányok msát mondanak akik már nemazok,de csak azért meféltékenyek.

én azt tanácsolom neked h:ne add oda magad 1jött ment nek,minimum féléves kapcsolat kell h megismerd az illetőt és tudd h nemcsak azért kelsz neki h elvegye a szüzeséged.

u.i. :nekem az 1ik ismerösöm 25évesen vesztette el,és senki nem tartota cikinek!!!

2009. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!