Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan! Ennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ennyire nagy baj, hogy tökéletes lányra vágyom?

Figyelt kérdés

B*szza meg , most így a középsuli vége felé rádöbbentem ,hogy a fiatalkori "nagy szerelem" kimaradt az életemből. Jó tudom ,hogy sokan mások is így vannak vele de, azért valljuk be egy egészséges kamasznak azért ekkorra már volt legalább egy normális kapcsolata.

És annyira demotivál , hogy nekem azért nincs mert nem ismerek egyetlen olyan lányt sem akit tényleg szívből tudnék szeretni :( .Ez amolyan megfogalmazhatatlan dolog lenne de nagyjából így a Fúúúú minket egymásnak teremtettek dologról beszélek. Szóval a lányok hiába szépek amikor valami hiba mindegyiket elrontja. Például : hiába kedves és önzetlen , ha egyszer k*rva buta és egyszerűen csak nagyon kevés lány fogja fel az én magasröptü gondolataimat , pedig nem az élet értelméről szoktam beszélni.


2012. febr. 21. 21:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
ha nem félsz hallani a válaszokat a kérdésedre, akkor miért írtál ide? a válaszoló elmondta a véleményét, ez tudod általában így megy ezen az oldalon.
2012. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Én meg csak kommentáltam...
2012. febr. 25. 12:30
 33/35 anonim ***** válasza:
#23 vagyok, vicces h 100%-ot kaptam :D Sztem a fiúk azért pluszoltak, mert érezték az iróniát, a lányok meg azért, mert egyetértettek :D
2012. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Jó tudni,hogy legalább te nem állsz össze mindenféle r*banccal :)

Egyáltalán nem baj,de ezt a lányt lehet,hogy évtizedek múlva találod meg....

Én mindenesetre szurkolok!

16/L

2012. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
89%

Igen, túl konkrét elvárásaid vannak!

A nagy szerelem nem így jön, hogy hát legyen ilyen meg olyan egy lány és majd akkor szerelmes leszek belé....

Ismerkedj, olyan lányokkal is akik nem tetszenek annyira. Lehet meg fog egy olyan élet szemlélettel, amirúl álmodni sem mertél volna.

Ne keress semmit se görcsösen, abból soha nem lesz értékes kapcsolat. :)

L20

2012. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!