Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan minden kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden kapcsolatban idővel valaki megcsalja a másikat? Valahogy kívánja a kis kalandot? Ezt meg lehet bocsájtani ha valaki megcsalja a másikat?

Figyelt kérdés

Párommal pár napja erről beszéltünk.Én elméletem hogy ha valaki igazán szereti a másikat akkor hű tudd maradni hozzá.

Ő azt mondja idővel úgyis minden kapcsolatban félre lép az egyik fél.Szerinte inkább a pasik akik hűtlenek de a nő is ugyan olyan kíváncsi mint a férfi.

Én nem tudnám megbocsájtani ha megcsalna,még ha ezzel lerombolnám amit elértünk.ő azt mondja ö mérlegelne és nem valószínű hogy kidobna ha megcsalnám,neki fontosabb a közös életünk mint hogy szakítson .Persze nem ha folyamatba félre mennék hanem ha 1x-2x....Komolyan ez olyan furcsa gondolkodás vagy én vagyok maradi? 26/N párom 27 éves van 2 gyerekünk


2012. febr. 7. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát "frankó", ha ilyen a hozzáállása és ráadásul nem is titkolja. :S Én a helyedben nyitva tartanám a szemem.
2012. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem meglep,hogy mire képesek a férfiak..de komolyan..Elmond egy ilyent történetet,már bebiztosítva magát,hogy ő előre szólt hogy mindenki megcsalja idővel a párját,és ebből igazából nem is kéne gondot csinálni.Furcsa gondolkodása van a párodnak.

Egyébként nem igaz,hogy minden kapcsolat megcsalással végződik..Most jöhetnék azzal,hogy drága jó nagymamám több mint 50 évig élt boldog házasságban papával,és csak a halál választotta szét őket.Írhatnám,hogy ez nem egyedi eset,hiszen szinte mindenkinek vannak olyan idős rokonai akik 40-50 éve élnek együtt úgy hogy egyik sem lépett félre..Persze lehet rá mondani,hogy akkor más világ volt,és bűn volt félre lépni..Pedig nem.Akkor is félre léptek,de akkor fontos is volt a házasság.

Én 12 éve élek boldog házasságban.Soha eszembe sem jutott hogy megcsaljam a páromat.Soha nem is mondanék neki ilyen szövegeket,hogy bebiztosítsam magam..

Ismered a mondást? "minek nekem rántott hús ha otthon finom steakét kapok??" Na én így vagyok vele.Minek nekem egy másik nő,ha otthon ott van egy csodás asszony aki mindenben tökéletes,és úgy jó ahogy van..


Ha már megcsaljuk a párunkat akkor ott a házasságban nagyon nem működik valami.

De ez csak az én véleményem.

33/F

2012. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szöveget egyszer én is hallottam. Közvetlen azután, hogy megcsalt. Aztán végül csak bevallotta.


Válaszaim:


1 Nem, nem mindenki csalja meg a másikat.

2 A kalandra elképzelhető, hogy elkezd az ember vágyni, de nem mindenki, és nem jár egyértelmű következményekkel.

3. Nem lehet igazán megBOCSÁTANI.

4. Nem vagy maradi.

2012. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eddig engem mindig megcsaltak, én vagyok a nő.

Hiába látszott minden tökéletesnek, valahogy nem bírtak magukkal mellettem a párjaim, félrementek... (kötekedők kíméljenek)

Remélem azért nem igaz, amit a párod állít, elég elkeserítő lenne.

Én a végtelenségig hűséges vagyok, és soha nem lennék ilyen tettre képes, még ha az egyeseknek hihetetlen is.

2012. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi még nem csltuk meg egymást,10éve vagyunk együtt.Kisértés volt részemről,kivántam a kalandot de ellenáltam.Ennek több éve azóta nem érdekel,ha ugy érzem kalandra vágyom mindig bevetek valami uj dolgot a férjemmel,ez müködik.
2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

hosszú kapcsolatban szerintem megbocsátható. itt tényleg azt kell mérlegelni, hogy fontosabb-e az együtt felépített életetek, vagy az, hogy egyszer valaki mással félrelépett.


mindenkinek joga van úgy dönteni, ahogy ő érzi helyesnek. kapcsolata válogatja, hogy kinek mi fér bele.

nem ítélkezek, nem mondom meg, ki hogyan éljen. viszont én is elvárom azt, hogy ne szóljanak bele a döntéseimbe, és ne ítélkezzenek felettem.

2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég összetett kérdés ám!

Minden szituáció és erősen kapcsolatfüggő. Ha amúgy jól működik egy kapcsolat, akkor inkább hajlanak megbocsátásra a felek. aztán az meg személyfüggő,hogy a szóbeli megbocsájtás ellenére mennyire tudna működni a kapcsolat ezzel a múlttal...

Az én Párom biztosan szakítana velem, mert nagy sebet kapott már az életben ilyen témában. Én meg tudom kicsit másképp szemlélni...én lehet vele maradnék, denem tudom hogy jutnék rajta túl...

Nem egy szimpla kérdés az tuti.

23N


Ja és kíváncsiság mindig van, de dolgozni kell a kapcsolaton, hogy az maradjon az erősebb vonzó.

2012. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Idióta egy pasid van. Ezzel tulajdonképpen kimondta, hogy úgy is megfog csalni.


Nos, engem kétszer is átvertek. Volt egy srác, nem tudtam róla sokat. Sokáig randiztunk, aztán már be is akarta akasztani a lompost, de nem engedte. Utána lelépett, és rá fékl évre tudtam meg, hogy már nős volt a drága akkoriban...

Aztán volt egy kapcsolatom, ahol megcsalt a párom. Kétszer is volt viszony. Az egyikkel lefeküdt többször is, a másikat megelőztem. Lebuktak.


Ezek ellenére hiszek abban, hogy vannak hűséges férfiak, és nők is. A gond az, hogy két ilyen ember ritkán talál egymásra. :(


24/n

2012. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Párom csak elméletben beszélt.Tudom hogy sose csalna meg.Nagyon fontosak vagyunk neki.Nagyon sok mindenen mentünk át együtt.

Ő azt mondta megérti ha valaki félre megy......Hát nem tudom...én nem hiszem hogy megértem.kérek még válaszokat!!!!köszike

2012. febr. 7. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Az jó, ha ennyire mg tudsz benne bízni ezek után, de tudod az együttérzéssel és a megértéssel kezdődnek a gondok...Ne legyen igazam!
2012. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!