Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan minden kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden kapcsolatban idővel valaki megcsalja a másikat? Valahogy kívánja a kis kalandot? Ezt meg lehet bocsájtani ha valaki megcsalja a másikat?

Figyelt kérdés

Párommal pár napja erről beszéltünk.Én elméletem hogy ha valaki igazán szereti a másikat akkor hű tudd maradni hozzá.

Ő azt mondja idővel úgyis minden kapcsolatban félre lép az egyik fél.Szerinte inkább a pasik akik hűtlenek de a nő is ugyan olyan kíváncsi mint a férfi.

Én nem tudnám megbocsájtani ha megcsalna,még ha ezzel lerombolnám amit elértünk.ő azt mondja ö mérlegelne és nem valószínű hogy kidobna ha megcsalnám,neki fontosabb a közös életünk mint hogy szakítson .Persze nem ha folyamatba félre mennék hanem ha 1x-2x....Komolyan ez olyan furcsa gondolkodás vagy én vagyok maradi? 26/N párom 27 éves van 2 gyerekünk


2012. febr. 7. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy neked megbocsátaná azt ha te megcsalnád, ezzel csak magát biztosítja be. Azaz, előre közli, hogy valami történni fog. S ha majd ő megcsal, akkor majd mondhatja "én téged visszafogadnálak, tedd ezt te is velem!"
2012. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem minden kapcsolatban lesz egyik vagy mindkét fél hűtlen egy bizonyos idő után. ez is csak egy sz.ar általánosítás.


mi 8 éve vagyunk együtt a férjemmel, és soha mégcsak eszünkbe sem jutott félremenni. egyszerűen távol áll a jellemünktől.


amúgy meg ha megcsalna, egyszeri alkalommal...pusztán szex szintjén...simán megbocsátanék. hogy miért? mert a puszta szex önmagában az én szememben semmit sem jelent. jól érezte magát 1-2 órára, és ennyi. el nem kopna neki a szerszáma, érzéseket nem táplálna, hát akkor meg??

2012. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 13:26

Vagy inkább már rég megtörtént az eset, és mielőtt kiteregetné a kártyáit, így biztosítja be magát. Nálunk ez történt...nem tudtam, hogy mire ez a marha nagy empátia. Most már tudom. :(

2012. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg ez tuti.....Szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk.Csak elméletbe beszélt erről.
2012. febr. 8. 15:15
 15/15 anonim válasza:
Na azóta megcsalt már?
2019. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!