Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan! Ennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ennyire nagy baj, hogy tökéletes lányra vágyom?

Figyelt kérdés

B*szza meg , most így a középsuli vége felé rádöbbentem ,hogy a fiatalkori "nagy szerelem" kimaradt az életemből. Jó tudom ,hogy sokan mások is így vannak vele de, azért valljuk be egy egészséges kamasznak azért ekkorra már volt legalább egy normális kapcsolata.

És annyira demotivál , hogy nekem azért nincs mert nem ismerek egyetlen olyan lányt sem akit tényleg szívből tudnék szeretni :( .Ez amolyan megfogalmazhatatlan dolog lenne de nagyjából így a Fúúúú minket egymásnak teremtettek dologról beszélek. Szóval a lányok hiába szépek amikor valami hiba mindegyiket elrontja. Például : hiába kedves és önzetlen , ha egyszer k*rva buta és egyszerűen csak nagyon kevés lány fogja fel az én magasröptü gondolataimat , pedig nem az élet értelméről szoktam beszélni.


2012. febr. 21. 21:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Na na! Én arról nem tehetek hogy te félre érted! Ezzel csak annyit akartam írni ,hogy itt nyomatjátok ,hogy soha nem találsz ilyet meg hogy add fel , add alább stb - csak erre akartam reagálni vele. Lényege meg annyi ,hogy nem fogom feladni . AZ már más dolog ,hogy nem ismerek ilyet és ezért "sír a szám".
2012. febr. 21. 22:28
 22/35 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Én se adom fel! Én hiszek abban, hogy valahol létezik egy lány aki a számomra a legtökéletesebb, és vele leszek majd a legboldogabb! Csak meg kell találnom!
2012. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a lányoknak van joguk tökéletes pasira vágyni.
2012. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

A barátom 20 éves, én 23 vagyok. Bőven érettségi után ismert meg, én voltam az első barátnője és az első szex is velem volt neki. Pedig nagydumás, bulizós srác rengeteg baráttal, és jól is néz ki nagyon.


Egyszerűen nem állt le akárkivel, hanem kivárta azt a bizonyos szikrát. :) Mi egy nyári munkán ismertük meg egymást tavaly. Szóval nyugi, megéri várni.

2012. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
85%

Persze, várj csak az ideálodra, hiszen fiatal vagy még, időd mint a tenger...


... aztán egyszer csak, bumm, szerelmes leszel valakibe, aki egyáltalán nem ilyen, és csak kapaszkodsz majd a talajba, hogy el ne szédülj és rájöjj, vajon hogyan, s miért alakult így...


.. és akkor mindez totál lényegtelenné alacsonyodik, mert csak Őt akarod majd mosolyogni látni, és szétvet a boldogság :)))

2012. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

Én egy szóval se mondtam, hogy add fel. Én azt mondtam, hogy add lejjebb az igényeidet. De ahogy látom még te fogod nekem megmagyarázni, hogy miért én vagyok a hülye...:) (tipikus védekezési mechanizmus)

Minden esetre akkor is gondolkozz el rajta, hogy miért nem ismersz ilyeneket. Valószínűleg azért, mert nincs is ilyen a világon, csak a média plántálja belénk a tökéletességre való igényt.

2012. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Utolsó te akkora lúzer vagy ;)
2012. febr. 22. 15:43
 28/35 anonim ***** válasza:
93%

Pont leszarom a véleményedet.:D

Kérdezel, én a magam módján segítettem. Most meg amikor nem tudsz mit reagálni rá, engem lúzerezel...:D

2012. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen ki vagy oltva . Nézd csak meg hogy "leszázalékoltak" !
2012. febr. 23. 20:16
 30/35 A kérdező kommentje:

Meg olvasd már el mit írtál!

Hát eléggé sajnállak ha beléd a média plántálja a tökéletességre való igényt!

Akkor menj szegy fel egy fél lábú , analfabéta ,cigány öregasszonyt!

2012. febr. 23. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!