Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan! Ennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ennyire nagy baj, hogy tökéletes lányra vágyom?

Figyelt kérdés

B*szza meg , most így a középsuli vége felé rádöbbentem ,hogy a fiatalkori "nagy szerelem" kimaradt az életemből. Jó tudom ,hogy sokan mások is így vannak vele de, azért valljuk be egy egészséges kamasznak azért ekkorra már volt legalább egy normális kapcsolata.

És annyira demotivál , hogy nekem azért nincs mert nem ismerek egyetlen olyan lányt sem akit tényleg szívből tudnék szeretni :( .Ez amolyan megfogalmazhatatlan dolog lenne de nagyjából így a Fúúúú minket egymásnak teremtettek dologról beszélek. Szóval a lányok hiába szépek amikor valami hiba mindegyiket elrontja. Például : hiába kedves és önzetlen , ha egyszer k*rva buta és egyszerűen csak nagyon kevés lány fogja fel az én magasröptü gondolataimat , pedig nem az élet értelméről szoktam beszélni.


2012. febr. 21. 21:14
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Pedig nincsenek nagy igényeim , csak hogy legyen nagyon kedves , önzetlen , jóhiszeműűűűű , TÉNYLEG OKOS , cseppet sem unalmas és a hétköznapi gondolkodást sem szeretem nagyon , ambíciózus , picit esetlen - mégis magabiztos, hallgasson normális zenét és legyen stílusa , meg normális barátnői. Ez igazán nem sok szerintem. Jah és a külseje meg legyen tökéletes... Szóval lehetőleg 50kg fölött legyen de ne sokkal , közepes mellméret , lehetőleg ne legyen több 175 centinél de 163-165 lenne az ideális. Sötét haj , sötét szem , ne legyen szőrmók se full pattanás vagy anyajegy. Arcra meg tényleg csak annyit ,hogy semmi férfias arcvonása ne legyen (pl: nagy orr, markáns áll , vékony ajkak) . Vagyis hogy legyen elképesztően szép és ugyanennyire aranyos is egyben :D
2012. febr. 21. 21:14
 2/35 A kérdező kommentje:

Tudom szánalmas és úgyse találok ilyet , csak a számomra tökéletes lányt írtam le.

Fél karomat odaadnám ha ismernék egy ilyet. Bár akkor már ismerném ŐT lenne :D

2012. febr. 21. 21:15
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj ez, hajrá!
2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem találod ezt a lányt, mert valszeg túl sok konkrét dolgot vársz el. Például mi van, ha szinte mindenben stimmel, de mondjuk nagy az orra, vagy kék a szeme?

Túl nagyok az elvárásaid, és mivel a külső dolgokra ennyire érzékeny vagy, valószínűleg esélyt sem adsz egy olyan lánynak, aki mondjuk belsőre 100%-ban megegyezne a fent leírtakkal.

A másik, hogy mi lányok nem vagyunk tökéletesek. Eléggé frusztráló érzés tudni, hogy a barátom csakis tökéletesen fogad el, és soha nem lehetek egy kicsit lazább (persze nem igénytelen).

2012. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

nah.. én meg egy csendes, aranyos, visszafogott, szerény, kedves csajt akarok aki alacsony és nem ronda, mégsincs ilyen, és úgysem találok, tehát: lejjebb kell adni az igényeket... de hova? ha nincs ilyen akkor nincs... másmilyet úgyse tudnék szeretni, és gondolom te se tudnál mást szeretni mint amit leírtál... magyarán imádkozz,hogy találsz egy olyat ami tetszik, máskülömben sose lesz :D

Tökéletes csajt meg nem fogsz találni úgyse, mert senki nem az...

2012. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogsz tökéletes nőt találni soha, ha te sem vagy tökéletes. És 100% hogy nem vagy. Szerintem adj lejjebb az igényeidből, a külső rovására.
2012. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy baj. Álmodozz nyugodtan, amíg csak kedved tartja. Még az is lehet, hogy egyszer találkozol Vele.
2012. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Tökéletes ember nincs. Se te, se én nem vagyunk azok. Éppen emiatt a maximalizmus miatt nem is fogsz továbbra sem találni senkit. Olvass már vissza mennyi követelményed van, ha a felét tudná hozni valaki már az is egy jó kapcsolat lenne! Ez nem mese, ahol minden tökéletes.

Egy kapcsolat nem a tökéletességen múlik, hanem azon, hogy mennyire tudod elviselni a másik hibáit, és a jó tulajdonságait előtérbe helyezni.

Ajánlok egy kis önismeretet is, mert szerintem nem bízol másokban, és ezért támasztasz ilyen igényeket, hogy ezzel ellehetetlenítsd magad egy kapcsolattól, és ne kelljen megbízni senkiben. Illetve szülő terén is érdemes gondolkodnod, konkrétan a kötődési dolgokra gondolok.


Mindent egybevéve, nagy baj igen.

2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

fiatalkori "nagy szerelem" kimaradt az életemből-Ezen jót röhögtem, hisz még szinte gyerek vagy, legalábbis úgy gondolkodsz.

26N

2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 lila nyuszi ***** válasza:
94%
Nekem nem nagy baj, max nem te leszel a pasim. :)
2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!