Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan! Ennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ennyire nagy baj, hogy tökéletes lányra vágyom?

Figyelt kérdés

B*szza meg , most így a középsuli vége felé rádöbbentem ,hogy a fiatalkori "nagy szerelem" kimaradt az életemből. Jó tudom ,hogy sokan mások is így vannak vele de, azért valljuk be egy egészséges kamasznak azért ekkorra már volt legalább egy normális kapcsolata.

És annyira demotivál , hogy nekem azért nincs mert nem ismerek egyetlen olyan lányt sem akit tényleg szívből tudnék szeretni :( .Ez amolyan megfogalmazhatatlan dolog lenne de nagyjából így a Fúúúú minket egymásnak teremtettek dologról beszélek. Szóval a lányok hiába szépek amikor valami hiba mindegyiket elrontja. Például : hiába kedves és önzetlen , ha egyszer k*rva buta és egyszerűen csak nagyon kevés lány fogja fel az én magasröptü gondolataimat , pedig nem az élet értelméről szoktam beszélni.


2012. febr. 21. 21:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
a leírtak alapján én pontosan ilyen vagyok! :D biztos van még ilyen lány :)
2012. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Azt hittem először, hogy én írtam ezt a kérdést, annyira ugyan ez a szituáció nálam... :( De egyszerűen azt érzem, hogy hamarosan találkozok azzal a lánnyal akit nekem szánt az élet, és igen is, én nem adom annál lejjebb. :( Várok. Létezik tökéletes lány -szubjektív véleményem, olyan aki számomra az.
2012. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
"Pedig nincsenek nagy igényeim , csak hogy legyen..."-utána 6 soron keresztül taglalod, hogy milyen számodra az ideális nő...hát neked nagyon sok igényed van!:) Sajnos nincsen tökéletes ember. Mindenkinek vannak hibái, főleg, ha még azt is meghatározod, hogy hány centiméter magas legyen az a lány. Valószínű, hogy sosem fogsz találni egy ilyen nőt, de ha mégis akkor szurkolok!:)
2012. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Jajj persze ilyen vagy mi? xd Miért próbálsz becsapni? Persze majd pont itt akad egy ennek teljesen megfelelő hölgyemény :D


Amúgy olyan kis nyomik vagytok , már miért ne találnék ilyet? Csak már elegem van mert tényleg párkapcsolatot szeretnék. És nem dugás alapút! Ahol két hét után szakcsi van. Hanem egyszerűen vágyom egy ilyen lányra akit a tenyeremen hordozhatok , és szeretettől csordultig telt szívem minden cseppjét rááraszthatnám :,DDDD

De komolyan , olyan szeretetéhségem van . Ezek a ribizlik meg nem tudnak szeretni csak a dákó kell nekik meg hogy menőzzenek ,hogy nézd ki a palim :S


Jah és amit leírtam azok örök ideálok számomra. Az első alsós kori szerelmem is ilyesmi volt bár őt akkor még nem elemeztem ennyire :D

Tetszett már nagyon magas , szőke kékszemű lány is , de végül mindig ennél a barnás vonalnál kötök ki.

2012. febr. 21. 21:48
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van ilyen lány. Remélem, hogy megtalálod, aztán p*fára esel, amikor kiderül, hogy te viszont neki nem vagy elég tökéletes! :))
2012. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam eddig, h valaki ennyitől tökéletes.kinézetre biztos találsz ilyen lányt (pl én is kb ilyen vagyok) de amit leírtál, az közel sem biztosm h gyönyörű...lehet h van egy óriási heg a csaj arcán vagy van egy szivárványszínű óriáskarika az orrában. Szerintem mindenkinek vannak elképzelései, h milyen párt szeretne, de tudod mit? Ezek mind nem számítanak! ÉN hiszem, hogy egyszer találkozom majd egy olyan fiúval, aki egyáltalán nem olyan mint amilyennek én a NAGY szerelmemet elképzeltem, ennek ellenére mégis megszeretem, és már egyáltalán nem fognak érdekelni a régi elképzeléseim. Remélem, h majd te is találkozol egy olyan lánnyal, aki bár nem pont olyan lesz, mint amilyet leírtál, mégis szeretni fogod :)
2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%
hát, csakhogy tudd 168cm vagyok, 52 kg, a szemem, és a hajam sötétbarna,, nincs anyajegyem, és még az orrom se nagy!
2012. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

És persze ,hogy nem vagyok tökéletes. Ééééééén ?:D Jézusom , ugyan már. Hibáim sora , szinte rémisztő . Bár meggyőződésem ,hogy az alap "irányvonalam" jó. De kell valaki aki majd megnevel ;) Ha szeret úgy is szívesen csinálja majd.


Meg ezek a dolgok amiket leírtam... Például az hogy ne legyen túl magas a csaj ,szerintem ezt nem kell különösebben magyarázni. Egyrészt én sem vagyok magas , másrészt meg volt már 180as "párom" és engem aztán nem zavart, de hamár ideálokról beszélünk mégiscsak ideálisabb egy átlagos méretű lány. Meg ugye ő rám is felnézhet :D . EGy 180'as meg már sajna nem , de őt is szerettem viszont azért lett vége mert nagyon buta volt szegényem és erre rá kellett jönnöm :D

2012. febr. 21. 22:09
 19/35 A kérdező kommentje:
Magammal szemben viszont ugyan ilyen kritikus vagyok.Szerencsémre én a családi tradíciókat mint nagy orr , csík szem , nyak nélküli két ajtós szekrény alkat- nem örököltem :D Én személy szerint : sötét egyenes haj , nagy zöld szem , "hattyú orr " :D , formás száj , (vagyis nem olyan vékony izé ) , sötétebb bőr , meg úgy nemtudom - magamnak tetsző arcforma. Szóval sokan belém voltak/vannak már zúgva - és nem nagyképűségből mondom.Meg nem tudok tespedni , és igazából edzek is tehát izmos vagyok. A lelki dolgaimba meg ne menjünk bele mert az nagyon bonyolult :D De viselkedésileg inkább a nagyszájú kategóriát testesítem meg. Régebben gonoszkodtam is , de ebből már kinőttem :D . Ez meg annyit tesz ,hogy nem egyfolytában pofázok és játszom az eszem ,hanem mindenhol kényelmesen kimondom amit gondolok, azt teszem ami jól esik . Nem stresszelek , szinte mindenkivel mindenhol el tudok hülyülni vagy beszélgetni. Aki meg rám szól vagy nem tetszik neki valami vagy utál az megtanulja előbb utóbb ,hogy hol a helye :D
2012. febr. 21. 22:11
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy olyan kis nyomik vagytok , már miért ne találnék ilyet?"

Azért gondolom ezt, b*meg mert itt sír a szád néhány kommenttel feljebb, ahelyett, hogy a szerelmedet ölelgetnéd vagy tücskölnéd.

Hihetetlenül nagy ellentmondásban vagy saját magaddal, nem is ismered a gondolataidat.

2012. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!