Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagón kérdése:

Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az utóbbi időben, a nők olyan szintre fejlődtek vissza, hogy még a való világ vagy a barátok közt is komoly szellemi kihívást jelent néhányuknak? (a legtöbbjüknek 19-35 éves kor között)
2012. febr. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

#58 Ezek szerint nem jártál Budapesten mostanság :D

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem találkoztam ilyennel, viszont őket a két kezemen meg tudom számolni.

#59 Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, meg a leírást, rájöttél volna, hogy nem állítottam, hogy mindenki ezt a két műsort nézi. Azt állítottam, hogy az adott korosztályba tartozó nők többsége ezen az értelmi szinten van. Ergo, nem érted még a kérdést sem, de azért pattogsz. Igen, te is közéjük tartozol, mint ezt most sikeresen be is bizonyítottad.

#60 Pontosan rólad beszélek. Nem hiszem, hogy egyszerűen nem szorult beléd annyi logika, hogy rájöjj, azért állok szóba valakivel (azért szólítom le), mert ránézésre nem tudom megállapítani, hogy értelmes-e vagy sem. Természetesen nekem is van kiforrott ízlésem, ami alapján eldöntöm, hogy egyáltalán meg akarok-e ismerkedni az adott nővel vagy sem. Nem úgy kell elképzelni, hogy végigmegyek az utcán aztán próbálok felcsípni minden női egyedet, függetlenül attól, hogy hogy néz ki, esetleg nyolc, tizennyolc vagy nyolcvan éves. Van bennem is szűrő, ami alapján nem ismerkedek pl., emósokkal, térdig lógó gatyás csajokkal, olyanokkal akik cigány/mulatós zenét hallgatnak, hajléktalanokkal, olyanokkal akiken minden flitteres, stb. Nem lehet olyan nehéz ezt felfogni. Vagy mégis?

2012. febr. 13. 19:04
 62/64 anonim ***** válasza:

Mégis.De többet nem írok.

Találj magadnak egy jó nőt!Sok szerencsét hozzá!

2012. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Nem egy friss kérdés, de válaszolok rá. Szóval valóban nagyon kevés értelmes, gondolkodó nő van, főleg az fiatal korosztályban, igazi nő meg ritka, mint a fehér holló. Nem sok értelme feltenni itt ilyen kérdést, mert általában a nők vagy hisztiznek, vagy támadnak, hogy bezzeg a férfiak stb. Azt is megszoktuk, hogy a nők nagy része értelmesnek tartja magát, persze ettől még nem azok. Nem hiszem, hogy sokan néznének való világot és hasonló műsorokat, egyszerűen nem akarnak gondolkodni, és minden energiájukat arra fordítják, hogy jól nézzenek ki, belül viszont üresek. Nem mind, de eddig csak néhány kivétellel találkoztam, velük az interneten ismerkedtem meg.
2012. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Úúúú bocsáss meg kérdező én pedig teljesen elfeledkeztem rólad :D Sajnálom :)


Szóval továbbra is ha még aktuális a kérdésed arra vagyok kíváncsi, hogy milyen nőket szólítasz le. Én számtalan értelmes nőt ismerek (tényleg eszesek, nem nagyképű üres libák, akiket egyébként nem szívesen illetek a nő kifejezéssel).

2012. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!