Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagón kérdése:

Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az utóbbi időben, a nők olyan szintre fejlődtek vissza, hogy még a való világ vagy a barátok közt is komoly szellemi kihívást jelent néhányuknak? (a legtöbbjüknek 19-35 éves kor között)
2012. febr. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
#16 Ráéreztél. Pontosan ez az én kérdésemnek a lényege.
2012. febr. 12. 16:23
 22/64 anonim ***** válasza:
Akkor ez talán a férfiak hibája,nem?
2012. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem azt mondom, hogy "szupertopmodellcicababának" kell lenni, viszont azt elvárom, hogy bizony legyen emberi kinézete annak a nőnek. Ne legyen 120 kiló legyen ápolt, igényes a megjelenése, szóhasználata. (Magyarul ne lógjon a kapanyél a szájából, meg ne kegyen minden második szava a "f*szom" vagy a "ba'meg") Ezeket az igényeket természetesen magammal szemben is fenntartom.
2012. febr. 12. 16:28
 24/64 A kérdező kommentje:
#21 Miért is?
2012. febr. 12. 16:29
 25/64 anonim ***** válasza:
hát én magad elég igényesnek tartom....külsőleg is,de a beszédem sem rossz (szerintem)..nem vagyok 120 kg,sokan udvarolnak,de azokat nem sorolnám a "normális pasi" kategóriába..akkor ez most kinek is a hibája ? :D (#16-os voltam)
2012. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
*magam :)
2012. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

".manapság,ha megismerek egy normális férfit azzal kell szembesülnöm,hogy áll mellette egy cuki csinibaba... a pasiknak már nem kellenek a normális nők,"


Erre értettem,hogy a férfiak hibája.Ha a 'normális' férfinak ennyi a szellemi és érzelmi igénye,akkor talán meg is érdemli,hogy ilyen nő legyen mellette......

2012. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:

Tizenhatoska: MIért nem sorolnád őket a normális kategóriába? Ki tartozik oda szerinted?

Fektessük le a terminológiát: Ha a normális pasi az aki szilikonhercegnőkkel lóg, akkor a normális nő is kb. hasonló kategóriájú lehet. Ennek fényében akiket én hiányolok azok az "űbernők". Akikre meg te hivatkozol, hogy hiányolod azok az überpasik. :D Javíts ki ha hiba van a gondolatmenetemben.

2012. febr. 12. 16:49
 29/64 anonim ***** válasza:
57%

Vagyunk páran értelmes lányok, csak tudod az évek során megszokod, hogy erre bizony magasról tesznek a "teremtés koronái", mit számít az intelligencia, amikor valakinek ott figyel a mellében 300 köbcenti szilikon? :) Sajnálom, ez az igazság, beszélhetek én a kvantumfizikáról, a Barbarossa hadműveletről vagy Irán jövőjéről, ha nem értékeli a felszínes társadalom - és hidd el, nem olyan srácokkal veszem magam körbe, mint amilyenre most gondolsz, hanem ők szintén felsőoktatásba járó, elviekben érett férfiak - ennek a gyakorlati érvényesülése persze kérdéses. Hidd el, még ezeket a srácokat is könnyen elvakítja a talmi csillogás, ezek vagytok ti férfiak, úgyhogy ne sírjatok, ti termeltétek ki ezt magatoknak, egyétek meg, amit főztetek.

Nem, ez nem férfigyűlölő szöveg, ez az igazság, és tudom fáj... Mielőtt felmerülne benned bármi kérdés - bár tudom, ez egy anonim oldal, és mindenki azt ír magáról, amit óhajt - nem vagyok 120 kiló, csupán 45, és nem nézek ki úgy, mint Quasimodo. :) Pusztán egyszerűen tudatában vagyok vagyok annak, hogy nincs igény pl. rám, mert egyből okoskodó majomnak bélyegeznek meg. Sajnos butábbnak tettetni magam képtelen vagyok, késői kamasz éveimben volt rá kísérletem, de nem tudom feladni önmagam. Ez van, sajnos ilyen irányba tereli önmagát a világ, elég csak körbenézni. Nem ellenkezem, csak beletörődöm. :)

Még egy utolsó mondat: Nem vagyok depressziós, ettől függetlenül barátaim vannak, nem nézek buta sorozatokat, magazinok közül az ismeretterjesztőket szeretem, és szoktam venni sportújságokat. :)

Nézzetek magatokba, srácok!


22/L

2012. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Jaj-Jaj! Érv hiányában támadunk? :D Cö-cö-cö, not nice. Nem érzem magam felelősnek azért, mert sokan nem érik el csak azt minimális értelmi szintet ami a krumplihámozáshoz kell. Nem mondtam, hogy csak a nők "buták" (erős szó), de engem most csak ez érdekel. Egyébként, hogyan találsz magadnak így párt, ha akiket látsz, vagy plázacicákkal vannak, vagy "elviekben érettek"? (ez tetszik) :D
2012. febr. 12. 17:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!