Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagón kérdése:

Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az utóbbi időben, a nők olyan szintre fejlődtek vissza, hogy még a való világ vagy a barátok közt is komoly szellemi kihívást jelent néhányuknak? (a legtöbbjüknek 19-35 éves kor között)
2012. febr. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Tizenhatoska vagyok :)

ez az überpasi dolog nem így van...

arra gondoltam,hogy a normális pasiknak nem kellenek a normális nők....normális alatt azt értem kb,amit te a normális nőkön :D igényes,tud beszélni...nincs 120 kg,van közös téma...ilyesmi

2012. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt veled a baj, hogy nem fogadsz el más álláspontot.

Én sem a férfiakra korlátoztam, úgy vélem, hogy azt írva: a világ halad rossz irányba, elég széles embertömeget prezentáltam. Úgy vélem, nem támadtam, a támadás az lett volna, ha azt írom: "Kedves kérdező, nekem bizony a jó k*rva anyád!" - na ez támadás, csak teljesen badárság ilyet írni, pláne ide.

Ha pedig az elviekben érett fogalma okoz problémát: Össztársadalmi jelenség az, hogy 18 éves kortól mindenkit felnőtté nyílvánítanak, és ettől fogva (mind törvényileg, mind pedig bizonyos viselkedési normák terén) másképp kezelik - annak ellenére, hogy valós, pszichológiailag felnőtt viselkedésű ember (nők és férfiak szintén, nehogy bajban legyél) viszonylag kevés van. Ebből is sok probléma fakad sajnos, és ennek a következő generációk fogják még jobban meginni a levét.

A felelősség vállalásáról annyit, hogy igenis én és te is felelősek vagyunk ezekért, ha mindenki azt mondja, hogy "De én nem vagyok felelős ezért.", akkor a végén mégis kinek a hibája lesz? A társadalmi problémák mindenkinek a lelkén ott száradnak, én is ugyanolyan gyarló ember vagyok, mint te vagy akárki más.

2012. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
FOGLALTAK!
2012. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Elbeszélünk egymás mellett. Azt írod, hogy nem fogadok el más álláspontot. Én nem fogalmaztam meg a sajátomat, de a tiedet sem utasítottam el. Részben jogos amit írsz, de ez korántsem a teljes kép. Az "elviekben érett" kifejezést pedig értem, csak felettébb mókás számomra, hogy azok után, hogy leírtad, hogy nem vagy hajlandó feladni önmagad és nem engedsz alább az igényeidből, mégis ilyen emberekkel veszed körbe magad. Ez elárul ezt azt. (Amúgy meg értem én az iróniát, de minek szurkálódni? Vitaszabályok...)
2012. febr. 12. 17:59
 35/64 anonim ***** válasza:

Jó pár értelmes nő/lány van szerintem, de ez érdekes, hogy ki mit ért alatta.

Elég értelmesnek tartom magamat, de ez lehet, hogy sokaknak nem elég....

2012. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Ez csak általános elbutulás.Férfiakat is érint ám.Úgy is szólhatna a kérdés,hová tűntek az értelmes emberek összességében.
2012. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Mégis miből gondolod, hogy ezt nézik? Mert kikérem magamnak én egyrészt sem láttam az általad felsorolt műsorok közül.

Egyszerűen ostobaság általánosítani, hisz minden ember más és más, ha annyira értelmesnek tartod magad kedves Kérdező ezt tudhatnád.

26N

2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

#35: Szólhatna a kérdés így is, de engem csak a nők érdekelnek. :)

#36: Legyél oly kedves és ne kérd ki magadnak. Tudod, akinek nem inge... nem folytatom.

Onnan gondolom, hogy ezeket nézik, hogy bizony a lányok akik ebbe a korosztályba tartoznak, és akikkel próbálok ismerkedni, bizony csak ezt tudják. És mielőtt még megköveznél, nem egy vagy két személyről van szó, hanem több tíz vagy száz nőről az évek során.

Másrészt, ha figyelmesen olvasol, feltűnik, hogy a kérdésben néhány nőt említek, nem mindet.

Harmadrészt pedig szögezzük le, hogy a sztereotípiák nem véletlenül alakultak ki, és azért mert létezik fehér holló, még mindig a fekete szín jut eszünkbe ha meghalljuk a nevét.

2012. febr. 12. 18:51
 39/64 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány éves vagy?
2012. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Elszámoztam! :D
2012. febr. 12. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!