Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagón kérdése:

Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az utóbbi időben, a nők olyan szintre fejlődtek vissza, hogy még a való világ vagy a barátok közt is komoly szellemi kihívást jelent néhányuknak? (a legtöbbjüknek 19-35 éves kor között)
2012. febr. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

Ez tetszik, kezd érdekes lenni! :)

Nem nagyon szeretem magamat jellemezni, mert, akármennyire is próbálom, nem tudom magam objektíven szemlélni, de most, a kedvedért megpróbálom.

Alapvetően jó humorú srác vagyok, de kellően komoly is ha a helyzet megköveteli. Higgadt, de tapasztalt. Láttam és részese voltam életnek, halálnak,voltam szegény és tékozló is. Vett az életem 180fokos fordulatot, de nem felejtem honnan jöttem. Szomjas vagyok a tudásra, minden téren, minden áron. Szeretem a kávét, a keserű csokit, a semmittevést, meg a pörgést. Ellentmondásban vagyok önmagammal, ugyanakkor a harmónia jellemez. Türelmes vagyok, a végtelenig is ha kell. Külsőre nem vagyok egy tipikus szépfiú, inkább úgy kell elképzelni, mint a fiatal Sean Conneryt (nem a testépítő korszakában, hanem utána). "Egy jó útra tért rosszfiú." Jó vagyok lelki szemetesládának, jól tudok hallgatni, és jól tudok mesélni. Ha a sztorim nem is érdekes akkor is szívesen hallgatják (persze intim környezetben), mert a hangom olyan Morgan Freeman-es, andalító, nyugtató, magával ragadó. Emberek szívesen osztják meg a problémáikat velem, mert tudják, hogy mindig segítek, és eléggé higgadt vagyok, és egészként látom a képet. Várom az elemzést. :D

2012. febr. 12. 20:44
 52/64 anonim ***** válasza:

Ez rendben van. Tök jó lélektani elemzés, és szerintem eléggé objektív volt, reális, szóval oké.

Ezek alapján valóban imádhatnak az idióták, de az értelmiségnek is érdeklődést kellene mutatnia, viszont azt írod nem is találkozol velük.


Szerintem egyébként úgy hiszed benned van a hiba, mármint a személyiségedben, nem pedig a szituációkban, pedig szerintem nem.

Mit csinálsz a szabadidődben? Hol vagy? Kik vesznek körül?

2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

"az értelmiségnek is érdeklődést kellene mutatnia"- Ezt tőled bóknak veszem.

"Szerintem egyébként úgy hiszed benned van a hiba, mármint a személyiségedben, nem pedig a szituációkban, pedig szerintem nem."-Tehát akkor a személyiségemben van a hiba?

Szabadidőmet változatosan töltöm, valahol mindig úton vagyok. Járok futni, bringázni, sétálni, bevásárolni, kávézni, kocsmázni, bulizni, moziba, színházba, cukrászdába, mint bárki más. Helyszín Bp. Számos cimbora aki körülvesz, de inkább magányos farkas típus vagyok, egyedül szeretek mindent csinálni.

2012. febr. 12. 21:41
 54/64 A kérdező kommentje:
Ha már beszélgetünk, kérek szépen egy nevet, hogy meg tudjalak szólítani.
2012. febr. 12. 21:42
 55/64 anonim ***** válasza:

Ponthogy nem, nem hiszem, hogy a személyiségeddel van gond.

Talán inkább az, hogy, írtad magányos farkas vagy. Talán keveset vagy társaságban. Szórakozni is egyedül jársz?

Az én tapasztalatom az, hogy bátrabbak és kelendőbbek a férfiak társaságban. Engem is az esetek nagy százalékában nem egyedül szólítanak meg és ha kezdeményező lányokkal találkozom, ők is hamarabb kiszúrnak egy társaságból egy embert.


Ne vedd szent írásnak, ez csak az én tapasztalatom.

Megszólításnak tökéletesen megfelel a százalékom is, bár van pár 76-os, de azt hiszem jelenleg itt csak én vagyok.


Ha valamit helytelenül írtam, akkor elnézést, gépelés közben támadt egy kis nézeteltérésem a hajszárítóval.

2012. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Ja és én azt értem, hogy számos barátod körülvesz, de ha nem szeretsz annyira velük csinálni mindent (egyébként ezt tökéletesen meg tudom érteni), akkor talán kikapcsolódás közben sem feltétlenül vagy a társaságukban.
2012. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

Úgy fogalmazok inkább, hogy vadászni egyedül járok, ha társaságban vagyok, akkor ők az első.

Önbizalomban nincs hiány, ha valaki megtetszik azt leszólítom. A hiba általában az, hogy nem üti meg a mércét.

2012. febr. 12. 22:26
 58/64 anonim ***** válasza:

Na ez az, amit én képtelen vagyok megérteni. Budapest, főváros, tele értelmes nőkkel. Jó persze hülyével is, de azért az nem létezik, hogy egyszerűen nem botlasz bele valakibe, akinek esze is van.


Milyen lányokat szólítasz le? Szóval milyen az, aki tetszik?

2012. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

,,Legyél oly kedves és ne kérd ki magadnak. Tudod, akinek nem inge... nem folytatom."

Ez esetben a kérdésed hibásan lett megfogalmazva. Legközelebb, ha ennyire unatkozol, figyelhetnél mit írsz ki.

2012. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Minek szólítasz le olyat,aki nem üti meg a mércét?

Bár én lány vagyok,de egy másik lány viselkedéséből és abból,ahogy másokkal beszélget illetve hogyan van felöltözve,már leszűrök bizonyos dolgokat.Úgyis lehet mondani,ránézésre eldöntöm mércén aluli-e.Szerintem ez nem olyan nehéz.

2012. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!