Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagón kérdése:

Hová tűntek az értelmes nők?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az utóbbi időben, a nők olyan szintre fejlődtek vissza, hogy még a való világ vagy a barátok közt is komoly szellemi kihívást jelent néhányuknak? (a legtöbbjüknek 19-35 éves kor között)
2012. febr. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

Jelentem 25 éves vagyok és férfi! Van egzisztenciám, diplomám, élettapasztalatom, humorérzékem, megnyerő kinézetem, és végül de nem utolsó sorban önkritikám is.

Tudom, hogy én sem vagyok különb a Deákné vásznánál, csak kíváncsiskodok.

2012. febr. 12. 18:57
 42/64 anonim ***** válasza:

25..és 35 éves nőkkel ismerkedsz, ráadásul olyanokba botlasz bele, akik Valóvilágot néznek?


Ez a te bajod :D

2012. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

Ítélj el. :) Az alapkoncepció az volt, hogy egy 35 éves nő tapasztaltabb és szellemileg fejlettebb mint egy fiatalabb. Nem az. (Legalábbis ezt tapasztalom)

Viszont ahogy látom neked sikerült megoldani a kérdést.

Zseniális és építő jellegű hozzászólás volt barátom! Le az összes kalapokkal. Ha itt lennél, most megszorítanám a kezed és a keblemre ölelnélek.

2012. febr. 12. 19:04
 44/64 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezés, csak ténymegállapítás. Ne haragudj, de ha tapasztalt nőt keresel és VV nézőt fogsz ki, akkor kb. mintha tudatosan kerülnéd el az értelmes nőket.


Az pedig azért elég meglepő lenne, ha megszorítanád a kezem és a kebledre ölelnél. Nem bírnám ki röhögés nélkül :)

Még bemutatkozáskor is úgy vigyáznak a férfiak, hogy nehogy túl erősen fogjanak kézen, bár érthetetlen, nem vagyok egy gyenge alkat.

2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

Igen. Bizonyára tudatosan keresem, sőt bevonzom!

Komolyra fordítva a szót pedig, nem tudom, hogy tudatosan, vagy véletlenül ragadtál ki egy-egy önmagában jelentéktelen dolgot a mondanivalómból, de bizonyára ez az én hibám mert nem fogalmaztam érthetően.

Összefoglalva: a 19 és a 35 év is egy-egy pont a spektrumon. nem kizárólag ezt keresem, sőt véletlenszerűen került a "listára". A tapasztalat az, hogy lehet, hogy az illető hölgy 19, lehet, hogy 35,lehet, hogy az utcán ismerem meg, lehet, hogy a sarki kisboltban, esetleg színházban (volt rá példa), szűk látókörű, felületes és magyarul nem tudok rá jó szót de "mentally challanged"-nek bizonyul. Ez a nagy büdös helyzet, na.

2012. febr. 12. 19:31
 46/64 anonim ***** válasza:

Szerinted lényegtelen, szerintem nem.

És igazad van, bevonzod őket.

Színházba általában azok az emberek járnak, akikbe szorul némi kultúra. Nem buták és nem idióták. A spektrumod pedig rettentő széles, mintha nem lenne kívánságod, nem lenne egy szűkebb ideál, amit már régen elképzeltél magad mellé.


Nem tudom,érted ezzel mit akarok mondani?

2012. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Komolytalan vagy. Természetesen van szűkebb célcsoport is, de amit te most mondasz az egyenértékű kb. azzal, hogy a spektrumon megtalálhatóak a 150 és 180cm magas nők is. Ez is széles, de nem ez a fő kritérium, mint ahogyan az életkor sem. Érted ugye?
2012. febr. 12. 19:51
 48/64 anonim ***** válasza:

Nem, az a komolytalan, amit te írsz, bár nem is a komolytalan a megfelelő szó. És látom nem értetted, amit mondtam.


Kár, hogy nem sokat írtál magadról, akkor azért egyszerűbb lenne megmondani mi a gond, így ebből tudok kiindulni.

2012. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Kérdezz és örömmel válaszolok :D
2012. febr. 12. 20:07
 50/64 anonim ***** válasza:
Én pont arra lennék kíváncsi mi az, amit magadtól elmesélsz. Amikor rólad kérdeznek mi az, amiről ténylegesen elkezdesz mondani, mert ezt tartod a leglényegesebbnek.
2012. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!