Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 3 hónapig vártam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 3 hónapig vártam a szexel és ezért szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Negyedik hónapban mentünk szét

Indok.:

Nagyon szeret,nagyon-nagyon de neki ez nem kapcsolat


2 hét múlva összejött egy új fiúval.


19/F 18/L


2012. febr. 11. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy sajnáld. Önmagát minősítette ezzel. Nem hiszem, hogy annyira szeretett, pláne, hogy rögtön összejött egy másik pasival.
2012. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen csak én kellemetlenül érzem magam,kapcsolat elején azt mondta eddig az összes fiúja kihasználta és direkt nem akartam elsietni a dolgokat,hogy érezze,hogy én nem olyan vagyok .
2012. febr. 11. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezt elcseszted :)

Cikinek nem ciki,a hibáiból tanul az ember.


Semmi egyéb nem történt a kommunikáció hiányán kívül. Elég lett volna annyit mondanod, hogy ahogyan készen áll rá,beszéljetek róla.

2012. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Okos ember más hibáján tanul :)

Hát én most butus voltam :)

2012. febr. 11. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszont az ilyen hibák ezerszer emlékezetesebbek és sosem követjük el őket újra :)

Fel a fejjel és nézz új barátnő után :)

2012. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit sok idő volt érzésem szerint. Lehet elbizonytalanodott, h nem jön be neked...
2012. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!