Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnommel lassan egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel lassan egy hete vagyunk egyutt es o 2 hete szakitott a volt pasijaval de meg mindig ot szereti 6 honapig voltak egyutt, azt mondja h mindig mikor velem van az expasijara gondol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmire. nem heverte még ki a szakitast. bizonyitsd be neki h te sokkal jobb vagy mint a volt pasija. azt azonban nézd el neki ha néha hianyzik neki. nem volt meg a kötelező gyászidőszak. :S nem véletlenül jar veled, nem?
2009. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én nem mentem volna ebbe a kapcsolatba bele márha ez kapcsolat aszondod egy hete vagy vele de két hete szakított szóval szakítás után eltelt egy hét és már új kapcsolatba keveredett szerintem ne várj túl sokat tőle te is lehettél volna óvatosabb azér fél évet nem lehet egy hét alatt elfelejteni...
2009. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hét után alatt nem lehet felejteni.

Téged ez nem bánt, hogy folyton az exet említi?

2009. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom h nem lehet elfeljeteni ezt mondtam is neki h megertem...de epp ez bant h ot emliti:D csak nem tudom mit tegyek ellene
2009. márc. 24. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, lassan egy hete vagytok együtt? Már 6 napja? Komoly..

Kellene hagynod neki egy kis időt, h eldöntse, mit is akar tulajdonképpen.

2009. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!