Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítottak, vagy nem? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak, vagy nem? Szerintem szakított az előző barátjával (egy hónapig jártak, és mindig msn-re ki volt neki írva, hogy szeretlek XY) És most nincs neki semmi kiírva.

Figyelt kérdés

Szakíthattak? Alapozhatok az msn-kiírásokra?

A csajt csak látásból ismerem ,és egyszer már beégtem nála

(akkor is azt mondta, hogy van barátja, de szerintem nem volt)

Szeretnék vele összejönni, de ha mégis van barátja, akkor hogy?

NEm is tudom, mit kéne mondanom neki, hogyan kéne megszólítanom....

(eddigi csajokkal könnyebb volt, azokba ennyire nem voltam belezúgva)

Én 18, ő 16 éves)


2009. jún. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Hogy lehetnek ilyen hülye kérdések? MSN-re kötelező kiírni? 1. hónapban énis irtam ezerrel (L) Szeretleknagyon kicsim (L) És máson nem is járt az eszem de aztán meg már azt írtam jó volt a buli fiúk :)


Amúgy 1-2 hónapo után ő se ezt irta már.

2009. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem jelent semmit! Érdekes, hogy ha csak látásból ismeritek egymást, hogyhogy msn-en 2partnerek" vagytok? Ha már ott a lehetőség, talán először ott beszélgessetek, esetleg így azt is megtudhatod, együtt vannak-e még.
2009. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, ez érthető.

Csak azt akarom elkerülni, hogy szánalmasnak tartson.

Pl. dumálunk msn-n, elhívom, valahova ,és ha véletlenül tényleg eljön, elvagyunk, beszélgetünk, és a végén az orrom alá löki, hogy neki van pasija, és kiröhög....

Megtörtént már velem, és elég sz@arul esett. (lehet hogy én vagyok a béna, vmi tipp, esetleg tanács?)

2009. jún. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!